Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a különbség a drága és...

Mi a különbség a drága és olcsó ruhák között ?

Figyelt kérdés
Találtam a Temu-n több nagyon olcsó és jól kinéző ruhát . Mi a különbség egy 200 eurós jacke és egy 15 eurós között ?
jan. 30. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
anyagminőség, varrások erőssége, bélés anyaga, zipzárok minősége....
jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
185 euró mindenképp.
jan. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát általában ami nagyon olcsó, az rossz.

Ez még logikus is…


Viszont ami drága, vagy nagyon drága az sem feltétlenül minőségibb semmivel… Vannak olyan márkák, ahol 15% + minőségért akár 1500% + pénzt fizetsz.


De nekem is volt olyan 100.000 forintos farmerem (ami tudom hogy nem számít olyan drágának, de nekem szinte az elérhetetlen kategória), ami 3 mosás után tönkrement, pedig az útmutató szerint mostam, egy félproffeszionális mosógépben.

jan. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És persze ezeket a ruhákat nem azért veszik meg mert 15%-al jobb a minősége, hanem státusz szimbólumnak használják, konzumidióták.
jan. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!