Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek van ugg csizmája ?...

Vece kérdése:

Kinek van ugg csizmája ? Divatos szerintetek

Figyelt kérdés
Ugg csizma kedvelő vagyok és kiváncsi vagyok ki van ezzel még így rajtam kívűl ?

febr. 2. 00:23
A kérdező szavazást indított:
Van nem is egy
Van egy
Nincs
Nem ismerem
11 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Nekem már az elsõ körben, a 2010es években se tetszett, és nem is látom praktikusnak.


Bumfordi, beázik, megfogja a port, talpa alig van... arra lett kitalálva hogy a szörfölés után ne fázzanak az emberek. Kaliforniában meg rendes tél se nagyon van, de nem is jó ha havazik.


[link]


[link]



Ja és a neve is az ugly azaz ronda szóból ered.

febr. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem, van többféle. Nekem kifejezetten tetszik hogy bumfordi, vékonyak a lábaim így rajtam jól néz ki. Baromi kényelmes, a minőségibb darab már nem ázik át. Bár nekem van egy aliexpressről is és az sem ázott át az idei legnagyobb hóban.
febr. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mikor kb 10 éve divatban volt akkor tetszett. Ma már nem is tetszik, meg divatosnak sem gondolom, nem is látom senkin. Vagy lehet lemaradtam valamiről, és újra menő mint a Buffalo? De ahhoz még nem elég retro talán. Simán csak kifutott trendnek gondolom. Mindenesetre nekem nem jön be, pláne hogy nem tartja rendesen a lábat, 10 éve is azért nem vettem mert gágogott volna benne a lúdtalpam. Csomó oldalra kitaposott darabot lehetett látni az utcán régen is.
febr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!