Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor számít elnyűttnek a...

Mikor számít elnyűttnek a póló? pl a nyaknál vagy a nadrágnál a begyűrés miatt?

Figyelt kérdés

Küzdök néha azzal, mikor "engedjem meg" magamnak, hogy kidobjak egy ruhát ami még használható. Amikor gyerek voltam nem nagyon volt pénzünk ruhára és ez bevésődött.


Van egy-két farmerem ami már eléggé elnyűtt olyan értelemben, hogy lötyög rajtam. Jópár póló pedig megnyúlt hosszában és a nyaka is laza. (Környakas.)


Meddig érdemes várni a kidobással?



febr. 3. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Ebben az esetben azonnal

Tény, hogy régen egy farmer jó volt 4 évig ma egy évig hordható kábé és a pólók minősége is nagyon rossz mint ahogy a cipők is hitványak

Egyre inkább ráállnak a fogyasztói társadalomra, hogy költsd a pénzed

febr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyeneket, lötyögős farmer övvel, kinyúlt póló, itthon szoktam hordani, hétvégén, amikor nem megyek sehova. Arra szerintem még jó, de utcára már nem veszem fel. Kidobni én is sajnálom. Csak azt dobom ki, ami már szakadt, vagy más miatt használhatatlan.
febr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
Ami kinyúlik, kifakul, szétfoszlik úgy, hogy nem tudom kulturáltan megvarrni, ha a minta szétrepedezik, akkor veszti el a hordható státuszát a póló és lesz belőle hajfestős vagy takarítós. Ha már arra sem jó, akkor ha nedvszívó anyag, rongy lesz belőle.
febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!