Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szavazás is! Nénik, nők,...

Szavazás is! Nénik, nők, hölgyek, lányok! Hordtok szoknyát? Ha nem, akkor miért nem? Nem tetszik? Nem praktikus? Attól tartasz, hogy hidegben megfáznál?

Figyelt kérdés

Fejtsétek ki, legyetek szívesek és szavazzatok is.


(Nő vagyok én is.)



febr. 4. 16:18
A kérdező szavazást indított:
Gyakran hordok szoknyát.
Nem hordok szoknyát, csak nadrágot.
Csak akkor hordok szoknyát, ha kötelező.
Csak akkor hordok szoknyát, amikor különleges alkalom van.
Egyelőre nem hordok szoknyát, de tervezem.
Utálok szoknyát hordani, de tetszik.
Utálok szoknyát hordani és nem is tetszik.
Másokon tetszik a szoknya, de számomra kényelmetlen.
Szépnek szép, de nem praktikus.
Fázós vagyok, így több évszakban nem hordom, de nyáron igen.
35 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Olyan lehetőség miért nincs, hogy időnként/néha hordok szoknyát? Nem "gyakran", de azért nem is csak olyankor, amikor elvárt valami alkalom miatt.
febr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Azért nincs több lehetőség, mert csak ennyit lehetett megadni. Nekem is eszembe jutott még több lehetséges válasz, de csak ennyi hely volt. 🙂
febr. 4. 16:25
 3/28 anonim ***** válasza:
78%

Alapesetben nem hordok szoknyát, mert nekem kényelmetlen, nem praktikus, illetve nem igazán áll jól.

Néha különleges alkalmakkor - kb 4-5 évente - elöfordul, hogy mégis felveszem, de utána rájövök, hogy nagyon nem az én esetem

febr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
73%
Ritkán hordok szoknyát, de akkor is leginkább csak azért mert tetszik a páromnak és szeretnék kedveskedni neki :) amúgy nem kényelmes, se nem praktikus.
febr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ruhát,de van pár szoknyám.
febr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem, hogy nő vagy.
febr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

1-5. Mentek a zöldek.


6. Letojom, hogy mit hiszel. Nő vagyok. És ne offolj tovább!

febr. 4. 17:46
 8/28 anonim válasza:
100%
Én imádok szoknyát hordani, nem csak azért mert kényelmes hanem mint stílus nagyon tetszik. De csak nyáron teszem amikor jó idő van és nincsen suli, térdzoknival.
febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a kérdés szempontjából lényegtelen a kérdező neme, de ha nő vagy kérdező, te melyik válaszlehetőséget pipálnád be?
febr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
#9. Olyan válasz nincs a fent megadottak között, de a válaszom az az, hogy nagyon fázós vagyok és ritkán hordok szoknyát, de nagyon szeretnék gyakrabban.
febr. 4. 18:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!