Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szavazás is! Nénik, nők,...

Szavazás is! Nénik, nők, hölgyek, lányok! Hordtok szoknyát? Ha nem, akkor miért nem? Nem tetszik? Nem praktikus? Attól tartasz, hogy hidegben megfáznál?

Figyelt kérdés

Fejtsétek ki, legyetek szívesek és szavazzatok is.


(Nő vagyok én is.)



febr. 4. 16:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Mindig van 1-2 nő itt, aki beleköt mindenbe. Főleg abba hogy kinek mi a neme.
febr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

20. Hát, remélem, hogy van arany középút.


21. Nem tudom, hogy az illető nő vagy férfi, de annyi biztos, hogy ebben az esetben nagyot tévedett, mert én nem vagyok férfi.


De most jutott eszembe, hogy régebben volt egy másik kérdésem, annál is váltig állította valaki, hogy férfi vagyok. Lehet, hogy ugyanaz a személy volt.


Amúgy én is tudom, hogy vannak férfiak, akik nőnek álcázzák magukat egy kérdéssel, de ez pont nem az az eset.

febr. 5. 14:50
 23/28 A kérdező kommentje:

És ez is az én kérdésem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


De persze, ha vki nem akarja elhinni, hogy tévedett, akkor ez alapján sem fogja elhinni.

febr. 5. 15:11
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
En mindig mindig szoknyat hordok. Nem a picsa mutogatos minit de rovd szoknyakat kulonleges harisnyaval ami nalam a kislyuku vagy a mintas necc. Bolacsizma vagy vadli kozepeig ero csizma. Mivel kislyuku nem tunik kozonsegesnek
febr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Köszi!
febr. 5. 15:16
 26/28 anonim ***** válasza:
44%

Nincs a megjelölhető válaszok között, úgyhogy leírom.

Én pont, hogy csak télen hordok szoknyát meleg harisnyával és hosszú kabáttal. Számomra sokkal melegebb, mint bármelyik nadrág. Enyhe vagy meleg időben vékony harisnyával, vagy anélkül egyáltalán nem tartom higiénikus megoldásnak( csak térd főlé érő szoknyáim, ruháim vannak), ezért ilyenkor csak nadrágot és sortot hordok.

febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

*Térd fölé

Elírtam.

febr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
#26. Hát ez jó, köszi! :)
febr. 7. 06:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!