Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nők! Ti kimennétek így emberek...

Nők! Ti kimennétek így emberek közé az utcára?

Figyelt kérdés

[link]


Nem egyszerűen melltartó nélküliség, mert az rendben van, de 100 méterről virító, szemet kiszúró bimbók.

Kérdem ezt azért, mert (legalábbis Pesten) nyáron egyre gyakoribb látvány ez az utcán, főleg a fiatalabbak körében, külföldön pedig van ahol egészen hétköznapi.


Figyelembe véve, hogy (az ismerőseim reakciói alapján) még női szemmel is ez az első dolog, amit észreveszel az illetőn, nem zavarja ez azokat, akik így mennek ki az utcára? Ez kb. ugyanaz, mintha meztelenül mennél ki, vagy ilyen bőrfestékben, mint bizonyos rendezvényeken a "modellek".


Az aki így megy ki az utcára, miért teszi ezt? Magamutogatás? Hanyagság? Kényelem? Szexinek akar látszani? Divat? Mi az oka ennek?



febr. 8. 15:23
A kérdező szavazást indított:
Igen, rendszeresen megyek ki így az utcára
Igen, voltam már így kint az utcán (1x-2x)
Én nem voltam így, de máson nem zavar
Én nem voltam és szerintem nekik sem kéne
Férfi vagyok, szavazni akarok
56 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudnék így kimenni az utcára. Olyan érzésem lenne, mintha félmeztelen lennék. Ugyanolyan gáz, mint bugyi méretű rövidnadrágot hordani, amiből kivan a fél segge. Igénytelen, de tőlem mást azt hord, amit akar, én személy szerint sokkal igényesebb módon oldom meg, hogy jól nézzek ki :D
febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
68%

Ha rendben van az önértékelésed, és nem másoknak akarsz megfelelni, nem fog érdekelni ki mit gondol - amíg te jól érzed magad, és nem ártasz másoknak. Ahogy a mondás is tartja, engem a nyilvánosan szoptató nőkben is csak az zavar, hogy nem kacsintanak vissza.

Ilyen képeket te honnan szedsz elő? Közel sem mobilos lesifotók.

febr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
81%

Engem pont nem érdekel, hogy kin ki van, mi nincs, felőlem kB pucéran is elmehetne előttem egy ember, hidegen hagyna.


Gondolom az átlag ilyen lány/nő kényelmetlennek tartja a melltartót, vagy éppen olyan ruhát hord, ami alá nem kell, vagy nem mutat jól, ha van ott valami.

Én utoljára sztem akkor mentem ki melltartó nélkül az utcára, mikor még nem volt mellem. Most már eléggé nagy, D kosaras, azzal itthon is kényelmesebb a melltartó használata, mint annak a hiánya.

febr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
79%

Csak szólok, hogy régen kb. a nők fele így járt, és nem volt belőle gond.

A veszett amerikai prűdséget meg nem kéne átvenni. Tudod, az orrod se takarod, pedig az sokkal feltűnőbb, és nem is olyan szép.

febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

#4 Ha a régen alatt a hippikre gondolsz, akkor talán. Ha a nagyszüleinkre, akkor nem nagyon hiszem. Akkoriban nemigen voltak ilyen szűk és vékony anyagú felsők.

Amúgy meg többek között pont az USA-ban egyre nagyobb divat.

febr. 8. 15:40
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

"a régen alatt"

Kb. 30-50 év. Ez egy normális viselet, és természetes az, hogy az embernek mellbimbója is van. Mi több: szép is.

Nyilván aki nem nudista, az kilógatni nem fogja, viszont (normális helyen) senkit se zavar, ha kidomborodik.

febr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
84%
Anyámra gondolok, aki most 58, és fiatalkori képein a barátnőivel senkin nincs melltartó. Fura, hogy bizonyos dolgokban előre megyünk, másban meg hátra.
febr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
0%
Mitől lenne hátramenet az, hogy hordunk melltartót? First world problems…pontosabban they/them féle mentális beteg emberekre jellemző minden szaron problémázás🤣
febr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
#7 Megnézném azokat a képeket. Nem hiszem, hogy ugyanazt a hatást keltik, mint azok, amiket csatoltam.
febr. 8. 16:43
 10/37 anonim ***** válasza:
90%

"Mitől lenne hátramenet az, hogy hordunk melltartót? First world problems…pontosabban they/them féle mentális beteg emberekre jellemző minden szaron problémázás"

Azokra gondolsz, akik a falra másznak, ha egy nőn látni lehet, hogy nem csak melle, hanem (micsoda szörnyűség!) mellbimbója is van?

febr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!