Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a baj ezzel a ruhával? Min...

Mi a baj ezzel a ruhával? Mindenki szerint csúnya és nem áll jol. Kép lent :

Figyelt kérdés

[link]

[link]


A kupit ne nézzétek :-)

Nyilván nem ezzel a melltartoval venném fel, és arra is gondoltam hogy a hátán ezt a hosszú " farok " részt előre húzom és egy szép brossal oda kötom. Tehát a mellem alá például egy rózsaszín brossal és akkor rózsaszín táskát valasztanek hozzá . De a tesóm szerint ez a ruha katasztrófa. Lehet egy számmal nagyobbat kellett volna mert a mellem túl sokat felvesz.



febr. 9. 15:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem rossz, nekem úgy tűnik, a Zalando-s modellen lóg a ruha, rajtad jobban áll. Rózsaszínt én sem vennék hozzá, inkább arany/ezüst kiegészítőket. A varrás helyével kapcsolatban a #9-nek tökéletesen igaza van, akik látják rajtad a ruhát, nem tudják, hogy a webshopban a bemutató modell vállán 1,5 cm-el feljebb van a varrás...
febr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
30%
Nekem csak az a farok rész fura rajta.
febr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
33%

A mellrész fura, amugy nincs vele baj.

Bar en eskuvon kivul nem vennek fel ennyire feheret

febr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem is teljesen jó, rózsazsínnal tényleg nem az igazi de arannyal elég menő lenne.

Mondjuk az egyetlen bajom vele hogy elől kicsit "unalmas" hogy gyakorlatilag nyaktól bokáig egy nagy fehér sáv az egész, lehet meg kellene "törni" valamivel, akár egy laza "testlánc" vagy egy szép fémes retikül hogy valami történjen elől.

febr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
44%
Nekem a mellrész nem tetszik és olyan olcsó turkálós/kínai ruha kinézete van.
febr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
73%
Nincs a ruhával semmi gond. Egy rendezvényre, estélyre-fogadásra, stb.-re felvehető. Bár nekem szokatlan egy kicsit a hátsó része, de összesítve okés. Szép lábfejed van.
febr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
15, 36 Euro valóban olcsónak mondható,de az anyaga élőben egész jó . Másrészt az elmúlt 15 évben nem voltam sem turkaloban sem kinaiban úgyhogy nem tudom ehhez hasonlítani de lehet hogy igazad van .
febr. 9. 18:31
 18/24 anonim ***** válasza:
84%

Nem a te mellméretedre van szabva és ez nagyon látszik.


Pl a hónaljad fele a ruha ujjának a szabásvonalánál totálisan eláll az anyag. S nem nem a csípőre tett kéz miatt van.


A válla azért lejt előrébb, mert melled plusz térfogata előre húzza az egész anyagot, ami miatt a hónaljadnál is eláll.


Biztos láttál olyan szabást, ahol a mellbimbótól van egy szűkítő, formázó varrás.


Ennek a ruhának nincsen vagyis deszka nőkre van tervezve, szabva.


Ezeknek a szűkítőknek hatalmas jelentőségük van, főleg ha minél formásabb a nő.


Szóval igazuk van, hozzá nem értőknek is, hogy nem áll jól, de ha rendesen rád lenne szabva, akkor oké lenne.


De ilyen igénytelen hibákkal ne vedd fel. S mindemellett értékeld őszinteségüket, manapság ritka ez is.


Ha alkalmi ruhát nézel, próbálsz és nem egy sima nyúlósabb alakra formálódó anyagból van, mindenképpen olyat keress, ahol ideális a mellszűkítő. Azaz nem áll el és a szűkítő vonala egybeesik a mellbimbóddal.


Ugyanis a szabásmintákat is úgy szerkesztjük, ahhoz mérten.


Pár mm vagy egy rosszúl szabott ív is simán elronthatja a ruha hatását a modellen.


S igenis a váll varrása, szöge is meg van határozva. Ergo szakmailag is meg van mondva, hol a helye. Ne tessék sületlenségeket összehordani, csakmert hiányos a tudása a témában.

febr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
14%

"S igenis a váll varrása, szöge is meg van határozva. Ergo szakmailag is meg van mondva, hol a helye."


Nem tudom, szerintem a kérdező nem írta, hogy egy szakmai zsűri előtt tartott divatbemutatóra tervezi felvenni. Ergo ha neki tetszik, teljesen mindegy, hogy mások szerint szakmailag mi van "megmondva" a varrás szögéről.

febr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

18, neked is ment a zöld jelzés , köszönöm szépen a válaszod .

Úgy látom ertesz az ilyesmihez,lehet hogy varrónő vagy ruha tervező vagy .

Azt én is látom hogy német teljesen oké ,de valahogy mégis jól érzem magam benne.

Lehet hogy nem ez lesz a kedvenc ruhám , de tökéletesen el tudom képzelni hogy egy nyári estén Linzben egy kis kávézóban ebben üldögélek a főtéren és megiszok egy kávét. :-)

Tehát egyszer ez is elmegy ,és azért valljuk be ennél nagyobb bakik is vannak divat terén. :-)

febr. 9. 19:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!