Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha harisnyára titokzoknit...

Ha harisnyára titokzoknit veszek, akkor elkerülhetem a kellemetlen szagokat a sportcipőnél?

Figyelt kérdés

febr. 11. 15:56
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
De sok fiúnak mégis tetszik, ha harisnya van rajtunk. 🙂
febr. 12. 08:02
 12/22 anonim ***** válasza:
34%

Akkor tetszetős de budos maradsz.

Az meg elég gáz ha valakinek ezen múlik hogy tetszel e vagy sem. Ennél sokkal értékesebb tulajdonságaid is vannak

febr. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 hosszúhajú ***** válasza:
én bármit használok sose büdös, mert már cipő megvétel után szarráfújom cipősprével és minden felvételnél egy raklapnyi lábhintőport teszek bele. ez akkor működik ha már eleve ezt csinálod mert bebüdösödött cipőt előbb ki kell mosni. nyáron meg szandál, és sose lesz ilyen gondod. a nyári sportcipőzést meg kerüld el, az a büdös lányoknak való.
febr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Kvázi műanyagzacskót húzol a lábadra, mit vársz? Hordj pamut zoknit és/vagy harisnyát, amiben kap levegőt a lábad.
febr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
31%
Igen, rendkívüli mód tetszik nekünk:)
febr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
85%
A nejlon harisnya nem műanyagzacskó. Nem zárt, hanem porózus. Simán tud benne szellőzni a láb. Nem véletlen, hogy a sportruházat is műszálas, ugyanigy az tudja elvezetni a nedvességet, a pamut pedig beszívja és magában tartja (a tévhittel ellentétben). Valószínűleg rossz anyagút veszel. Lehet, hogy pont az az anyag irritálja a lábadat és ezért büdösödik be.
febr. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy segít, ha koszos már a cipő, akkor mindegy, hogy mivel veszed fel.

A nylonharisnyákon meg nem marad meg a zokni, lecsúszik, az meg nem jó, nekem pl így van, ezért sosem veszek rà zoknit. Lábspay és hintőpor segíthet és a tiszta cipők.

febr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a nejlonharisnya alá kell venni a zoknit.
febr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Alá? 😄 Ilyent még nem láttam, baromság.Meg hogyan nézne ki, tramplis.
febr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Titokzokniról volt szó.
febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!