Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők? Fura hogy ennyit...

Lányok, nők? Fura hogy ennyit viselem és nekem így a normális? Más van így ezzel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Korábban férfitől és nőtől is jött már olyan kérdés hogy mindig harisnyában vagyok? Ugyanis tényleg azt hordok mindig, Ha edzek vagy sportolok akkor veszek pamut zoknit, minden más esetben harisnya van rajtam vagy mezítláb. Ma kérdezte egy barátnőm, hogy nem fázik a lábam. Egy 20den-es térdharisnya és farmer volt rajtam egy bőr cipővel. Olyan tini korom végétől mikor elkezdtem csinosabban öltözni, azóta hordok csak harisnyákat, számomra esztétikusabb látvány benne a lábam meg kényelmes is. Ez fura lenne?

febr. 13. 18:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Dehogy fura, bárcsak minden lány ilyen lenne.
febr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Ha lány vagy nem fura. Ha férfi akkor igen.
febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, ez kimaradt :)
febr. 13. 19:34
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Örülök, hogy más is így van:)
febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Nekem bejön, de sajna ritkaságszámba mész.
febr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a fura... hogy én még nem akadtam össze ilyen nővel...
febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez a kényelmes, miért ne. Nekem belerohad a lábam ezekbe a műszálas harisnya/ zokni akármikbe és egy használatnál kuka, mert kiszakad.
febr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fura. Ma már annyifélék vagyunk, hogy szerintem akinek szokatlan, még az is letudja annyival hogy "Hm. Ez van". Kb mintha valaki kalapot vagy selyem kendőt hordana rendszeresen. Nem divat úgymond, de mégis jól tud kinézni. Ha így érzed jól magad, hajrá.
febr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem fura, sőt ez inkább igényességre ad okot, hogy igy öltözködsz. Szeretem az ilyen típusú nőket, lányokat akik ennyire figyelnek a részletekre.

Szóval viseld bátran és ne foglalkozz a negatív kritikákkal 🤗

febr. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Soha nem éreztem furának pont amiatt mert egy nőies darab. Lehet azért is vált számomra természetessé mert ez egy apró részlet de számomra ebben esztétikus a lábam. Ha leveszem pl a cipőm sokkal csinosabb a lábfejem harisnyában mintha zokni lenne rajta.
febr. 14. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!