Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők? Fura hogy ennyit...

Lányok, nők? Fura hogy ennyit viselem és nekem így a normális? Más van így ezzel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Korábban férfitől és nőtől is jött már olyan kérdés hogy mindig harisnyában vagyok? Ugyanis tényleg azt hordok mindig, Ha edzek vagy sportolok akkor veszek pamut zoknit, minden más esetben harisnya van rajtam vagy mezítláb. Ma kérdezte egy barátnőm, hogy nem fázik a lábam. Egy 20den-es térdharisnya és farmer volt rajtam egy bőr cipővel. Olyan tini korom végétől mikor elkezdtem csinosabban öltözni, azóta hordok csak harisnyákat, számomra esztétikusabb látvány benne a lábam meg kényelmes is. Ez fura lenne?

febr. 13. 18:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És hol szoktad levenni a cipődet?
febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Bárhol ahol vendégségben vagyok például :)
febr. 23. 11:28
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért volna ez fura, a harisnya pláne a nylon esztétikusabb, szebb hatású.
febr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem.

Nekem egy volt ismerősöm volt ilyen. Elég sokat lógtunk akkor együtt. És szinte ő is ilyen harisnya mániás volt, mindig az volt rajta. Nem számított hogy tél van éppen tavasz. De még a lakásban is abban volt. De nagyon jól állt neki, mindegy hogy szoknya vagy épp rövidnadrággal hordta, egyszerűen nagyon jól nézett ki benne:)

márc. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!