Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuként leggingset viselni? V...

Fiuként leggingset viselni? Vélemény?

Figyelt kérdés
Fiuként szeretek leggingset viselni. Mit gondolsz erről?

febr. 21. 16:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Semmi gond vele, mindenki úgy öltözzön, ahogyan neki a legkényelmesebb.
febr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Én is fel szoktam venni, biciklis gatyát , futónadrágot és leggingset is utcára, semmi gond nincs vele. 26/f
febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%

Edzéshez, futáshoz short alá, vagy munkába munkásnadrág alá. Csak úgy mászkálni kint az utcán mint egyes csajok nem szerencsés.

De nincs ebben semmi különös, akik kint dolgoznak azok mindig is hordtak ilyeneket, csak nem volt ennyire feszülős. És nem leggingsnek hívták esetleg jégeralsónak, vagy termónak. Leggings női ruha.

febr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek a 3assal.

Annyit tennék hozzá, hogy hordj amit szeretnél, vagy amiben jól érzed magad. Engem speciel lányként nem taszít az ilyesmi.

febr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
febr. 21. 20:41
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Semmit sem gondolok erről. Jól teszed, én is szeretem én szoktam hordani:).

A 4-es nek is válaszolok: köszi hogy ilyen normális módon állsz hozzá:)

febr. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

kedves férfi kérdező társam nem vagy egyedül mert én is szeretek legginst hordani ráadásul bőrhatású.


f28

febr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem mindenki hordja azt, ami tetszik neki és kényelmes. Engem nem igazán foglalkoztat, ki mit vesz föl. Igazából lányokon sem "tetszik" az, ha csak úgy hétköznapi viseletként hordják a leggings-t, sportoláshoz viszont nyilván tök oké. Utcára is oké, csak szerintem nem a legcsinosabb viselet. Fiúk esetében is így vagyok vele, bár nem tudom, hogy melyik fiú találná kényelmesnek, hiszen azért egy fiún olyan helyeken is feszülne egy leggings, ami csajoknál ugye nem okozhat problémát...
febr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
38%
Nem tartom előnyösnek.
febr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Viseld egész nyugodtan. Én is nagyon szeretem lányként a leggingset. Én elfogadom fiúknál.
febr. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!