Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok nektek kényelmes...

Lányok nektek kényelmes amikor a nadrág dereka rendesen fel húzva teljesen be takarja hasat és kb a mellkasig felér? Ti hogy hordjátok őket ?? Szeretitek ha egy harisnyát leggingset jo magasra fel tudtok húzni?

Figyelt kérdés
Én egy ideje csak ilyeneket hordok mindenből..imádom mindet aminek a dereka legalább köldök fölött van

febr. 2. 09:12
 1/10 Metionin ***** válasza:
100%
Mellkasig? Olyat még nem láttam. A normál derekú gatyákat szeretem ami köldökig vagy kicsit az alá ér de nem csípő.
febr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szánalmasan néznek ki. Utoljára egy 2 éves gyereknek áll jól egy tüdőnaci.
febr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a magasderekú nacik váltak be. Kicsit meghíztam hasra és derékra, ha jó a méret, nem is szorít.
febr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3.

Ja, ha jól felhúzod, máris lefogytál.

febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tán utána nézni a nadrág definíciójának. Hogy mit kéne takarni (sploiler: nem a hasat)
febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csípő fölé szoktam húzni..L
febr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem ezeket, szerintem baromi kényelmetlenek. Legalábbis ülőmunkához, állva még elmegy. Mondjuk én nem vagyok valami nádszál, ez meg még ki is emelné, szóval a vékonyaknak lehet, hogy jó.
márc. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem az nagyon kényelmetlen ha ennyire fel kell húzni a nadrágot, pedig nem vagyok kövér, jó egy nagyon pici hasam van, mert van rajtam pár kiló felesleg, de ez áll nekem jól mert az arcom is sokkal szebb így meg így van formám, ami jobban tetszik a pasiknak ahogyan megfigyeltem, sokkal több udvarlóm van mint korábban amikor még nádszál voltam.

A leggingst vagy harisnyát simán felhúzom ameddig csak bírom az nem kényelmetlen, plusz hűvösebb időben jobb is így, és nem csúszkál alul ide-oda.

márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8.

Felhúzzátok ti azt pont ugyanoda hónaljig 30 fokban is, szóval nem kell a duma, hogy hűvösebb időben így meg úgy.

márc. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

fel húzzuk akkor is persze, mert egy idő után ha folyamatosan minden nap reggeltől estig csak ilyet hord valaki előbb utóbb hozzászokik..

de ez szerintem mindennel így van..

Én ezzel tudnám megmagyarázni a miértjét..tini koromban kizárolag a csipő gatyákat szerettem, nővéreimnek csak magas derekúi voltak..és rám erőltették..anyám is csak azokat vette..igaz duzzogva meg puffogva de megszoktam őket..azóta már csak máshogy nemtudnám hordani..télen is meg nyáron is

ápr. 6. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!