Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Reebok classic leathernek...

A Reebok classic leathernek tényleg ilyen idétlen a talpa? Van hasonló cipő kevésbé hülye talppal?

Figyelt kérdés

Egyszerű, klasszikusabb formájú, fekete bőr sportcipőt keresek. (Nőit.) Szinte mind elrontják valamivel (nagy, kontrasztos részlet, csicsák, órmótlan robotszerű talpak, kunkori orr, bumszli forma). Ez a Reebok áll eddig a legközelebb a tökéleteshez. Élőben sajnos nem tudom megnézni, nagyon vidéken vagyok, a közelben nem árulják, utazni érte nem érek rá.

Talán az orra picit lehetne kevésbé hegyes, de végülis oké. De mindig mikor nézegetem, szembejön a videó az ecipőn, amiben szemből olyan a talpa, mintha szétolvadt volna az aszfalton... [link]

Ez élőben is ennyire feltűnően idétlenül szétterül? A fotókon többnyire nem látszik, de lehet, hogy csak olyan szögböl készülnek. Ha tényleg ilyen hülyén néz ki, akkor tudnátok ajánlani hasonló cipőt normális talppal? A tornacipő típusú talpakat (amik körben egyforma magasan körbeveszik a cipő alját, mint egy körbetekert ragasztószalag) nem szeretem. Ilyen sportcipős talp kéne, csak nem ilyen szétplaccsant formával.



febr. 24. 22:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!