Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk inkább fehér vagy fekete...

Fiúk inkább fehér vagy fekete rövid zoknit hordtok szivesen vagy kedvelitek a hosszu szárú mintásakat is?

Figyelt kérdés
Esetleg fiú harisnyát is szoktatok hordani? Most nem fociedzésre gondolok amikor kinn vagytok hanem iskolába amikor hideg van kinn, de azért inkább reggel felhuzzátok és abban vagytok egész nap. Nem fülledtek bele nagyon??

febr. 25. 15:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én fehér sportzoknit szoktam hordani inkább. A sportharisnyát is felhúzom, ha hideg van nadrág alá meg jobb időben rövidgatyával, esetleg anélkül. 20/f
febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a vastag nylonharisnyát, 40-50 den,tartós és kényelmes,hideg ellen is jó, de edzéshez is, tornázni, biciklizni. Nem szoktam befülledni , ha már melegebb van akkor pamutzoknit.
febr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszi válaszokat!!
febr. 25. 16:10
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Télen szoktam harisnyát huzni. Több fajta is van. Olyan ami mintás meg egyszinü sötét is. Kedvelem mert mindenhol melegit lent. Jobb, mint egy sima hosszu száru zokni. Amikor jobb idő van akkor is szeretem a hosszu száru mintás zoknikat. Amugy elég fázos vagyok
febr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Zoknit inkább feketét és rövidet, hidegben meg harisnyát.
febr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én bokánál rövidebb zoknit soha nem hordok és vannak kifejezetten hosszú térdzoknijaim is. És harisnyám is télre.
febr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször titokzoknit hordok
febr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha már fekete vagy fehér a kérdés, akkor inkább fehér, de ez függ a cipőtöl, nadrágtól. Egyébként meg inkább színes zoknikat hordok, olyat ami passzol a felsőhöz
febr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
Ja lemaradt hogy low cut zoknikat hordok, télen is. Harisnya szerintem 4 évesen volt rajtam utoljára
febr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 kürtőskalácska válasza:
100%
Én inkább feketét hordok de igazábol mindig másfélét legtöbször mindenféle színeset.
febr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!