Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúktol kérdezem, ha otthon...

Fiúktol kérdezem, ha otthon vagytok és csak melegitő van rajtatok akkor huztok alá valamit?

Figyelt kérdés
Szoval ha hazaértek iskolábol és átöltöztök akkor leveszitek alsotokat is és ugy van rajtatok vagy alsoval együtt? Én mindig leveszem alsomat is mer ugy sokkal kényelmesebb. Hétvégén se huzok alsot alá ha itthon vagyok. Nálatok hogy szokott lenni?? Köszi válaszokat

márc. 2. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én hordok
márc. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is hordok, hogy ne a melegítő legyen koszos hanem az alsó.
márc. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Gatya nélkül igénytelenség, mindig van rajtam gatya.
márc. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Rajtam mindig van. Gusztustalan lenne, ha a melegítő lenne második nap szarcsíkos.
márc. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 🤣🤣 Igazad van de én használok végén nedves törlőt is szoval eddig még sose volt olyan. Meg amugy pizsama alá se huzok semmit! Ezért kérdeztem mer kiváncsi vagyok mások hogy csinálják..
márc. 2. 14:01
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

Felnőtt ember vagyok, már nem "fiú". Mindig van rajtam alsógatya, max alvásnál vagyok full pucér.


A nedves törlőkendő egy nettó önámítás. Ugyan így mocskos és seggszagú vagy

márc. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én itthoni gatyát veszek fel, ami olyan mint egy rövid pizsamagatya ez alá nem veszek fel alsót
márc. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

5 este a pizsmához valóban nem kéne az esti zuhanyzás után, de nálam valamiért úgy alakult, hogy furán érzem magam ha nincs, így pizsma alá is szoktam venni.

Télen meg pláne, akkor még alvós pólót is veszek a pizsama felső alá, mert nem szoktam éjjelre túlfűteni.

márc. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 szerintem nem jó éjszakára is beszorítani a cuccodat egy szűk helyre
márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

Hordok, mert kell, hogy valami normálisan tartsa.

Kérdező, nem csak a ruhádat kell megvédeni az összesárgítástól, hanem a micsodádat is meg kell védeni a ruhádtól.

márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!