Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vinted bevállt nektek? Vásáro...

Vinted bevállt nektek? Vásároltok?

Figyelt kérdés

márc. 3. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Aha



Eladni még nem adtam el, de gondolkozom rajta.

márc. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Vásároltam már, de viszonylag kevés dolgot. Próbálok keveset nézelődni Vinteden, mert sokszor látok ruhákat olcsón, amit szívem szerint megvennék, de tudom hogy nincs rá szükségem, és nem akarok egy ilyen spirálba belekerülni, hogy folyton csak vásárolok csak azért mert hogy olcsó. Szóval én leginkább eladói oldalról szoktam használni. Amúgy okés oldal. Könnyű az eladás és a vétel is. Nem volt még semmi problémám vele.
márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Igen
márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Igen, eladni is sikerült már, igaz csak a feltett cuccok töredékét.

A vásárlások többségénél jó tapasztalatom volt, de 1-2× volt hogy nem olyan állapotban volt a termék mint írták.

#2 ezt nagyon át tudom érezni:)

márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Bevált. Kétszer furodtem be a kb 20ból. Már úszódeszkától kezdve okosóran át estelyiig mindent vettem ott
márc. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Eladásra használom, jól bevált.

3x vásároltam. Mindegyik alkalommal kukás zsákban küldtèk a termèkeket. Full retkesek voltak.

Az egyik egy pulcsi volt, az új állapot helyett egy cipzár cserélt, nem jó cipzárú agyonhordott sz4r volt.

Soha nem fogok itt venni semmit sem.

márc. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Eladok is meg vásárlok is. Vettem már kb vagy 40 ruhát. Eddig még csak 3mal volt probléma. És azok sem voltak nagy problémák úgyhogy én ajánlom. Én továbbra is fogok vásárolni onnan.
márc. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 KissFranci ***** válasza:
77%
Én amióta megismerkedtem a használt ruha/ cikk kereskedéssel az összes platformot nézem. Jófogás, Marketplace, Vinted, Vatera.. személy szerint nekem a Vatera a kedvencem. Ott adtam el a legtöbb cuccot és azt tartom a legmegbízhatóbbnak.
márc. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!