Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kidobjátok, ha vesztek valami...

Kidobjátok, ha vesztek valami újat és első mosás után látjátok, hogy teljesen bolyhos lett?

Figyelt kérdés
Van olyan itthon nadrágom/felsőm, ami új volt és első mosásnál bolyhos lett. Nem csak itt-ott, hanem teljesen. Gondolom minden mosásnál újra kibolyhosodik? Emiatt nem fogok külön készüléket venni, hogy leszedjem vele, időm sincs rá. Hordani nem fogom itthonra sem. Amúgy ti felvennétek otthonra? Dobjam ki, vagy tegyem el, hátha jó lesz valamire?
márc. 22. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell külön cuccot venni hozzá. Finoman borotváld meg, simán lejön a bolyhos rész a textil többi része pedig nem sérül
márc. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak kézzel mosok, úgy nem roncsolódik.
márc. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Esetleg megpróbálhatod szöszfelszedővel is, mert lehet csak szöszös lett. Amúgy én simán felvenném itthonra, pedig én nagyon hiú vagyok, de hát itthonra pl takarításhoz jó.
márc. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem dobnám ki, ha más nem itthonra jó lesz. Vagy kintre váltóruhának, ha olyan helyre megyek ahol nem számít, pl túrázás vagy horgászat vagy telek.
márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!