Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lett menő újra Adidas...

Miért lett menő újra Adidas cuccokban nyomulni?

Figyelt kérdés
Szombaton haverokkal csatangoltunk egy kicsit a városban, és akkor tűnt fel. Az amúgy lepattant környéken bandáztak fiatalok, nagy részük Adidas cuccban, de teszkós sz*r piát ittak. Komolyan, mintha 1995-ben lettem volna :D

márc. 25. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
A tinilányok trottyos bő gatyáit látva is olyan érzés fog el, mintha 95 lenne, és nem jó értelemben.
márc. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem rajtad kívül senkinek sem tűnt fel és te kattogsz ennyire ezen.
márc. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Eleve soha nem értettem a sportruházat népszerűségét, kivéve persze, ha edzeni, vagy kocogni megy az ember...

Nálunk a lecsúszott rétegek hordták. Az igényesek rendes, utcai öltözetben jelentek meg.

márc. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
13%
3-as jól mondja, és most megint megjelent egy szélesebb lecsúszott réteg a fiatal felnőtt (18-25 éves) korosztályban, részben a covid és a válság miatt. Persze nem az olyan nagyvárosokban mint Szfvár, Veszprém, Győr, stb hanem mint Dunaújváros, Pécs, Miskolc, Békéscsaba. Megint megy az identitáskeresés, kiszakadni próbálás a valóságból.
márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Nekem nincs és sohasem volt pénzem adidasra. Max cipőre, de hogy pulcsi, poló, minden az legyen....
márc. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Csak úgy halkan megkérdem: nem mindenki abban jár, amiben akar és ami tetszik neki?


Komolyan, miért kell a kákán is csomót keresni? Ha nekik ezt tetszik, ámen, fogadd el. Más, meg másban jár az utcán. Nem mindegy az neked, hogy ki mit visel? Ennyire nincs életed, hogy mások öltözködésével foglalkozol és ezen pattog az agyad?

márc. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Imádtam 95-öt, akkor volt világítós cipőm. :)

Ám amúgy mi a divat akkor?

Én pl márka mentes ruhákat hordok.

márc. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A mostani divat valóban hajaz a 90-és évekre. Majd elmúlik ez is, a divat mát csak ilyen.
márc. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát 95-ben Tecsós piát kizárólag Szombathelyen lehetett inni.
márc. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Reneszánszát éli ezen a retró vonalon. Mondjuk abban régen sem voltak rosszak...
márc. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!