Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek, ha a suilban...

Mit tegyek, ha a suilban lenéznek, mert nekem nincsenek márkás ruháim?

Figyelt kérdés
Mindenki másnak megveszik a szülei, de az enyémek nem tudják. Nagyon rossz, hogy míg a többiek 160 ezres cipőkben meg kabátokban járnak, addig az én cipőmnek nemcsak márkája nincs, de még a talpa is le van nyílva. Gimiről van szó, nem kisgyerekek, mégis kevesebbre tartanak. Ja és lányok vagyunk (bár a fiúknál is ugyanúgy számít, hogy ki mit hord).

márc. 27. 16:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Barátkozz olyanokkal akik nem a ruhád miatt barátkoznak veled, a többieken meg nézz át.
márc. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Ha enyém lenne a világ összes pénze, akkor se lenne ilyen klisés luxusringyó stílusom. Nagyon sok ember van, aki hétköznapi, sőt OLCSÓ ruhákban jár, hétköznapi kocsija van, mégis több pénze van, mint ezeknek a torz értékrendű, giccses logókba csomagolt embereknek, akik azt hiszik, hogy ettől valakik.

Soha nem tudtatod: biztos van olyan gyerek, aki kierőszakolta a szüleitől a 160 ezres cipőt, de egy penészes falu panelban nyomorognak, mert arra már nincs pénzük, hogy felújítsák vagy elköltözzenek.


Természetes, hogy rosszul érzed magad, ha ilyen libák után futsz. Próbálj meg olyanok között nézelődni, akik nem ez alapján ítélnek meg.

Ha az iskoládban nincsenek ilyenek, keress programokat, ahol van lehetőséged összefutni kedves és nyitott emberekkel.

márc. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
94%

Na, az ilyenekből van elegem.

Velem is ez van 6 és fél éve, állandóan lenéznek meg stb... De nem foglalkozom velük, mert tudom, hogy hülyék. Te se foglalkozz velük!

márc. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Kepezd magad,olvass,tanulj,edzzel. Par ev mulva majd fordul a kocka.
márc. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

"Gimiről van szó, nem kisgyerekek" - de, pont hogy kisgyerekek! A gimisek nagy része testben, hormnonban már kamasz, agyban és felelősségvállalásban még gyerek!

A külsőségek alapján ítélni felszínesség... Feltehetően azért adnak ennyire a külsőjükre, mert ezzel takargatják azt, hogy valami másban nagyon, de nagyon hiányt szenvednek.

Szerintem maradj a külcsin helyett a belbecs mellett...

márc. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

Nem értem miért jó ez. Ha mondják esetleg tudod nekik mondani mosolyogva, hogy te jól érzed magad a bőrödbe és a ruháidba. (Ez egy jó fegyver!)

De esküszöm nem értem miért jó ez az egész. Legtöbbször a cipő amúgy a szerkózhoz se megy se semmihez. Csak azért veszik meg, mert drága...

Régen még a divat arról szólt, hogy kreatívkodjunk jo outfiteket rakjunk össze jól érezzük magunkat a bőrünkbe

Ma meg elég egy 160ezres cipő meg hogy gazdagnak tűnj. Nagyon rossz dolgok a menőek a mai fiataloknál. Lehet egy pillanatnyi boldogság, hogy 160ezres cipőben jársz de ez csak egy felületes érzés.

Sokkal jobb ha helyette programokra költötök pénzt és szórakoztok együtt vagy külön vagy sportoltok

márc. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Tudom, nem lesz holnapra a leváló talpú cipőd se lecserélve, de hosszú távon azt tudom mondani, nyugi, egy nullával kevesebből is lehet a másiknál jobban kinézni, ha van az embernek hozzá érzéke.
márc. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
52%
Le kell sz@rni őket, ha beszólnak akkor meg a hajuknál fogva végighúzni őket az udvaron, a márkás kabátjukban. Utána fejberúgni őket a leváló talpú cipővel, és többet nem fognak bántani, azt garantálom.
márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Legyél magabiztos.
márc. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

Amikor én jártam gimibe, akkor is ez ment. Én nem vettem magamra a dolgot, látták rajtam hogy tényleg leszarom és egy idő után nem baxtattak ilyenekkel.

Mondhatod azt is,hogy neked más a fontos, nem érdekelnek a márkás cuccok.

Ha viszont tényleg zavar akkor lehet diákmunkázni, és pl remixshopról, vintedről vásárolni.


A verekedést nem javaslom, hülye tipp. Majd kifizetheted a drága ruhájukat amit tönkretettél, és fel is jelenthetnek.

márc. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!