Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek, ha a suilban...

Mit tegyek, ha a suilban lenéznek, mert nekem nincsenek márkás ruháim?

Figyelt kérdés
Mindenki másnak megveszik a szülei, de az enyémek nem tudják. Nagyon rossz, hogy míg a többiek 160 ezres cipőkben meg kabátokban járnak, addig az én cipőmnek nemcsak márkája nincs, de még a talpa is le van nyílva. Gimiről van szó, nem kisgyerekek, mégis kevesebbre tartanak. Ja és lányok vagyunk (bár a fiúknál is ugyanúgy számít, hogy ki mit hord).

márc. 27. 16:24
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
#10 Igen, ez a baj az ilyen csicskákkal. Keménykednek, játsszák az agyukat, ha meg kapnak egy pofont akkor szaladnak sírva a rendőrségre. Szánalmas kis g.cik akik apuci pénzére verik magukat.
márc. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"Legyél magabiztos."


Aztán mire fel? Egy senki vagyok hozzájuk képest. A pénz körül forog minden az én korosztályomnál, én pedig sosem leszek képes a nyomukba érni, mert ők beleszülettek abba, hogy mindenük megvan.

ápr. 5. 15:37
 13/14 anonim válasza:
Pedig nem a pénz ad önbizalmat és nem is fog kiállni helyetted magadért. Neked akkor is önértékelési problémáid lennének, ha tele lennél pénzzel.
ápr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egy darabig szívják anyuci-apuci vérét, mutogatják a menő dolgaikat, de ha emellett nincs nekik más, hiányzik az intellektus és a szorgalom, fordulhat egy nagyot a kocka a jövőben.

Több példát is ismerek, aki elszórta a szülei vagyonát, és most örül, ha egy panelban meghúzhatja magát.

ápr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!