Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki volt már szín, stílus,...

Aki volt már szín, stílus, sminktanácsadáson, testalkat elemzésen: érdemes elmenni? Nem olcsó, de jelenleg szükségesnek érzem. Utólag, hogy vélekedtek, megérte?

Figyelt kérdés

Öltözködési tanácsadás

Testalkatelemzés

Színanalízis

Színtípus ismertető, meghatározás



#divat #stílus #színtípus #Testalkatelemzés
márc. 27. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam még ilyen tanácsadáson, de rengeteg könyv van a témában, és még annál is több anyag van fent a neten.

Ha mégis szakemberhez mennél, tartsd észben, hogy temérdek kókler van ezen a területen.

márc. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igen, ettől tartok én is, ráadásul hihetetlen árkülönbségek vannak. Vajon olcsó húsnak híg a leve?

Sokat olvastam róla, de sajnos nem tudok dönteni 2 típus között, még a közelebbi ismerőseim is mind mást mondanak (tél vagy ősz típus).

márc. 27. 20:41
 3/5 anonim válasza:

Szerezd be Molnár Tímea könyvet.

Még kapható

Stilusmentor a honlapja,ott még meg lehet rendelni. Több utannyomas nem lesz. Hihetetlenül alapos,minden részletre kiterjedő könyv,rengeteg példával. Nekem sokat segített,bár már gkindig vacillálok,élénk tél vagy sötét tél típus vagyok e,valahol a kettő között érzem.

tegnap 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tippet, megrendelem. Ugyanez a 2 típus, ami között nem tudok dönteni! A 2 típus színei között eltérő visszajelzések jönnek, hogy milyen jól áll. Lehetséges, hogy számít az is, hogy nyáron iszonyatosan le tudok barnulni, ilyenkor ősz télen sápadtabban, inkább az élénk tél színek állnak jól. Nehéz kérdés és nagyon kíváncsi vagyok, mit mondana egy szakértő. :)
tegnap 22:21
 5/5 anonim válasza:

Szerintem az van,hogy 12 típusba nem.lehet mindnekit tisztán besorolni,az van,higy vannak sötét telek,és sötét telebbek :) amúgy a szerző is kitér erre, hogy csak a lehető legközelebbit lehet belőni.

Egyébként amióta a birtokon van van a könyv,sokkal tudatosabban tudok dönteni egy egy ruhát illetően,mint előtte,pedig előtte is tudtam,hogy valamelyik a kettő közül vagyok.

tegnap 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!