Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Téged már néztek jobbmódúnak...

Téged már néztek jobbmódúnak vagy egyszerűen konkrét "gazdag"nak, csakmert az átlagnál jobban próbálsz adni odafigyelni magadra?

Figyelt kérdés
gondolok itt arra, hogy lehetőleg legalább nem egymást követő napokon egymás után hordjam ugyanazokat, egy időszakban kb 2éve körül a félretett pénzemet minőségi darabokra költöttem, ott úgy megszaladtam vásárlás ügyileg, hogy azóta ritkán kell vásároljak ruhákat(szinte soha) és így is össze tudok állítani izgalmas, trendi szetteket, úgyhogy soha nem kell megunjam egyiket se mert van miből variálni. és nem ár alapján néztem a minőséget, hanem pl ha egy amerikai rapper egy zöld gucci pólóban feszített az instán akkor nézek valami hasonló zöld pólót mondjuk a berskhába, egy szintén hasonló szabású nadrággal ami rajta volt. erre mindig azt szoktam válaszolni amikor hasonló társadalmi körökbe próbálnak fantáziálni, külsőelítélésre, hogy: "a stílus az egyetlen eszköz amihez nem elég csupán pénz (sőt)!"
márc. 28. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom... ismerőseimmel, idegenekkel meg pláne nem szoktam arról beszélgetni, hogy mit tippelnek a kinézetem alapján, mennyi pénz van a bankszámlámon. Pedig egy ideje én is átszoktam arra, hogy inkább kevesebb, de jó minőségű, márkásabb ruháim, cipőim, kiegészítőim legyenek.
márc. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Rám sokszor mondták,hogy ki vagyok öltözve.Pedig nem,csak szeretem a szép ruhákat.Blue Natur,Envy,Mystic day,ahol vásarolok,de vannak turis ruháim és olcsóbb bolti ruháim is.Sose volt sok ruhám,de tudom variálni őket.

Nem reklámozom mi mennyibe kerül.Mondjuk,volt,hogy megkaptam,a barátnőm férjétől,hogy ne mondjam meg a barátnőmnek mi mennyibe kerül,ha kérdezi.Holott ők is megtudták volna venni,csak másra költöttek inkább.Az meg senkit nem érdekelt,hogy kb két ruhát vettem egy évben,de köpködni tudtak.

Most is vannak lassan tíz éves cuccaim.Cipőből meg csak bőrt veszek.

márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha frissen voltam fodrásznál és öltönyt, nyakkendőt veszek, rögtön úriembernek vélnek és úgy kezelnek...
márc. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem néztek emiatt gazdagnak, pedig csinosan öltözöm. Ez egy buta kérdés. Plusz, nem is azért adok az öltözködésemre, hogy jòmòdunak gondoljanak, ha te ezért teszed, akkor keress fel egy pszichològust. 32/N
márc. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Csak az ostoba, felszínes emberek foglalkoznak ezzel
márc. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4

én se azért adok magamra hogy úgy tűnjek mintha. ha ez lenne a célom úgy tettem volna fel a kérdést, hogy "hogy tudnék mégjobban úgy öltözködni"...

márc. 28. 20:37
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom… Én férfi vagyok és érdekes módon, mindig akkor tapasztalom hogy mindenféle keregetők jönnek hozzám amikor magam is rosszabb passzban vagyok és úgy nézek ki kicsit mint egy hajléktalan…


Illetve még a hajammal kapcsolatban figyeltem meg, hogy amikor hosszú, akkor sokan ápolarlannak néznek hiába mosom mindennap elég drága samponnal plusz hajvégápolót is használok… Göndör a hajam, szóval elég sok speciális termék kell.

Ilyenkor azt veszel észre, hogy hiába vagyok ápolt, próbálom belőni okésra a séróm, az emberek és főleg a nők kicsit bizalmatlanabbak velem.


Amikor meg pár évente egyszer rövidre vágatom, akkor érzékelem hogy szinte mindenkinek szimpibb vagyok. Ezt sajnálom, mert amúgy én egyedibbnek és jobbnak gondolom a hosszú hullámos/göndör hajakat.

márc. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 hajjal kapcsolatban hasonlót én is tapasztalok. Nekem nem göndör a hajam, még csak nem is hullámos, hanem olyan szög egyenes, mintha mindig vasalnám. Nagyon hosszúra nem növesztettem még meg, csak állig érőnek. Aztán én is úgy vagyok vele, hogy egy idő után megunom és levágatom. Aztán megint növesztem. Szintén igyekszem rendben tartani, ápolni, nem zsíros, kócos vagy ilyesmi...
márc. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

"Csak az ostoba, felszínes emberek foglalkoznak ezzel"

az épp elég, mondjuk a vonaton hazafelé

márc. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!