Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen jó webáruházak vannak...

Milyen jó webáruházak vannak ruhavásárláshoz?

Figyelt kérdés
Online szeretnék ruhát venni, ehhez keresek jó oldalt. A fő szempont, hogy lehessen valamilyen csomagpontra kiszállítani, mert otthon nem tudom sem én sem más átvenni.

ápr. 3. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Komolyan, Einstein-nek kell lenni, hogy minden információval telve kiírjon valaki egy normális kérdést?


Női, vagy férfi ruha? Árkategória? Stílus? Korosztály?

ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ui. Méret?
ápr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem kell egyből leharapni a fejem, azért kérdeztem itt mert nem értek hozzá.

Férfiruhákat keresek, árkategória mindegy kb. Persze minél olcsóbb annál jobb, de azért fontos a jó minőség. Stílus alatt nem tudom mit értesz, korosztály alatt sem (nem gyerek ruha kell).

ápr. 3. 13:39
 4/6 anonim ***** válasza:

"azért kérdeztem itt mert nem értek hozzá."


Mihez? Ahhoz, hogy közöld, hogy milyen nemű vagy? 🤦🤷🙄


Zarah, Bershka, H&M, C&A.


Stílus: sportos, elegáns...? Ennyire nehéz ez? Milyen ruhát hordasz?


Korosztály? Komolyan....🤦🤔🙄 Hány éves vagy?

ápr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ahhoz nem értek, hogy miket kéne mondanom egy hasznos válaszhoz. Lehet neked tök egyértelmű mit akarsz tudni, de nekem fogalmam sincs róla.

Mindenesetre ennyi rosszindulat nekem elég is volt mára, majd megnézem azt a négyet amit írtál aztán remélhetőleg soha többet nem kell itt segítséget kérnem :D

ápr. 3. 14:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaz, nem webáruház, de esetleg Vinteden is nézelődhetsz.
ápr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!