Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Párom véletlenül férfi pulcsik...

Párom véletlenül férfi pulcsikat vett nekem ajándékba. Tudjuk cseréltetni?

Figyelt kérdés

Az egyik elég uniszex, a másikat nem nagyon nézte, csak akkor tűnt fel neki, hogy vmi nem stimmel, amikor kicsomagoltam. Nyilván egyik sem jó rám (mindkettő lóg rajtam). Rá se jók, szóval az sem opció, hogy ő majd elhordja őket. Ráadásul az egyiken van egy kis szálhibábol fakadó lyukacska, szóval még hibás is.


Blokk megvan, az árcímke is, de azt a párom értelemszerűen kivágta. Van esély rá, hogy visszacserélik őket? 1 hetes vásárlás mindkettő. C&A-ról van szó.



dec. 25. 20:37
A kérdező szavazást indított:
Igen. Tapasztalatból tudom, velem is történt hasonló eset.
Nem. Biztosan tudom, velem is történt hasonló eset.
Egyéb (írd meg).
7 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%

Mi az, hogy élőben ennyire nem jó pulcsikat vett?? Még ha rendelte vagy készíttette volna, akkor érthető lenne. De én például kétszer is jó pólót vettem páromnak.


Az árcímke kivágása nem baj.



35/F

dec. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
Ezért képes volnál lecserélni a párodat?
dec. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Karácsony után sok üzlet hajlandó becserélni a nem megfelelő ajándékokat.

Pénzt nem igazán adnak vissza, csak cserélnek.

dec. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Timon-01 válasza:
100%
Jogos kérdésként arra én is kíváncsi lennék, hogy hogyan tudott élőben látva ennyire rosszat venni.
dec. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Kereskedelemben dolgozom én is. Egyszerűen elképesztő, hogy alig ismerik az emberek a párjukat. De a családjuk többi tagját sem.

De amikor megemlítem, hogy szép díszes masnis ajándékkártya lehetőség van, na azt nem. Hát az személytelen. Az persze biztosan jó, amikor olyan vackot bont ki valaki, amire semmi szüksége, nem az ő stílusa, mérete,... egyéb. Az személyes nem? Inkább rohadt megalázó, hogy együtt vagy valakivel, aki nem ismer, fingja sincs ki vagy. Borzasztó állapotok vannak.

Bocsi, ez így kijött, de ha csak egy ember elgondolkozik ezen, már nem volt kár.

Otthagyom hamarosan, egy könyv össze fog jönni abból, amiket ott tapasztalok ajándékvásárlás alatt.

dec. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg igen, általában nem szokott gond lenni a csere. A lyukacskát én nem reklámoznám, nem fogják a helyszínen részletesen átnézni.

Amúgy tévedésből én is kaptam már fiúként női farmert, de szerencsére a méret passzolt, a szabással sem volt gond, meg nem flitteres szívecskés volt. Szóval megtartottam, még szertettem is, kényelmes volt a címkéjén lévő felirat ellenére. Ha rád nem passzol a pulcsi, akkor nincs más opció, mint megpróbálni becserélni.

dec. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

5.

Azt azért tegyük hozzá, hogy az ostoba méretezések (S,M, meg valami számok, amikről senki nem tudja milyen mértékegységben vannak és még változnak is az évtizedek során) ebben semmit nem segítenek. Mindent centiben kéne megadni, szükség esetén 2 jellemző méretében. Egy női pulcsinál pl mi a tököm az, hogy 42?

dec. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Egyébként jó méretet vett, és még tetszene is mindkettő, csak a ffi L-es kicsit más, mint női L-s. Főleg az ujja nagyon hosszú. Meg valahogy egyik sem úgy áll rajtam, hogy komfortos legyen. Azért nézte be, mert alapvetően mindkettő uniszex stílus, és ott voltak mellette a női fehérneműk.


Mesélte a párom, hogy valaki előtte kérdezte a pénztárnál az eladót, hogy a ruha, amit választott, női-e vagy férfi. A páromnak is eszébe jutott, hogy kérdezzen, de úgy volt vele, hogy ha a női fehérneműk mellett voltak, csak nem lehetnek férfi pulcsik. Hát de.


Szóval azért boltrendezés is megér egy misét. Először engem is megtévesztett volna... Pont múlt héten voltam bent a C&A-ban, sapit akartam venni, és vmi teljesen lehetetlen helyen találtam meg. Nyilván üzleti fogás. A cél, hogy sokat bolyongj a boltban, hátha veszel még mást is.


De megnyugtatásul írom, hogy négy éve minden évben kapok tőle pulcsit, sálat, pólót is, és először fordult elő ilyen baki. + A könyvekkel, a filmekkel és a gofrisütővel telibe talált. :-)


Remélem, engedik a cserét női pulcsikra is. :-D

dec. 26. 12:21
 9/19 A kérdező kommentje:
#2 😂🤣😂
dec. 26. 12:24
 10/19 anonim ***** válasza:

Ahol szám van megadva a méretnek, az pontosan az adott ruha mérete (pl. nadrágnál a derékbőség, pulcsinál most nemtudom) hüvelykben. Szorozd meg 2,54-gyel, és megkapod centiben.


Vagyis az kéne legyen, csak van ez a "hiúsági méretezés" nevű izé, és sokszor kisebb számot írnak a valós méretnél, aztán örülhetsz magadnak, hogy fogytál, közben meg dehogy.


Amúgy blokkal kicserélik sztem nőire is.

dec. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!