Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik turkálókban van lehetős...

Cybee kérdése:

Melyik turkálókban van lehetőség saját, használt ruhát leadni/eladni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kérdésem lenne, Pesten van turkáló, ahol saját, már nem hordott ruháimat esetleg eladhatnám? Tudom, ne számítsak hatalmas összegre, csak eléggé meg vagyok szorulva, bármi kis összeg jól jönne:) De ha nincs is lehetőség eladni, szívesen oda is adnám ingyen, mert csak a helyet foglalja.

ápr. 3. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Szia kedves kérdező! Az alap kérdésedre sajnos nemtudok választ adni, de próbáld ki a vintedet, én nyáron töltöttem fel a nem használt ruháimat nem is fillérekért ráadásul és már összesen biztosan kerestem 50000 forint körül az eladott ruháimmal, kiegészítőimmel. Szerintem próbáld ki💓
ápr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, rendes vagy! Vinteddel próbálkoztam ezelőtt, viszont nem voltam túl sikeres :( Úgy tapasztaltam, hogy csak egyesével lehet csak eladni, nagyobb adagokban ez nem lehetséges?
ápr. 3. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fel tudod rakni egyszerre is a ruháid, mármint 1 termékként de többet adsz el közbe, egy méretben vagy egy stílusban, szerintem megérné nekem édesanyám folyamatosan ilyeneket rendel.
ápr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hosszúhajú ***** válasza:
26%
adományboltok örömmel veszik. vagy ezen a néven, vagy cseriti boltok néven keress rá, több helyen vannak, pénzt nem kapsz érte, de segítesz azoknak akiknek nincs pénze drága ruhákra, mert ott megvehetik. - én is ott adtam le, és vettem is onnan, jó érzés adni :)
ápr. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

Swappis ruhaforgó

Nem pénzt kapdz hanem levásárolható pontokat. Ha 3000 a naci akkor 1500at kell fizetni es 1500 pontbol megy.

Amugy meg magyar kisvallapkozast tamogatsz vele.

A pontok meg sose jarnak le szoval ha barmikor kell ruha, ott talalsz olcson

ápr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!