Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nők munkahelyen ha lenne rá...

Nők munkahelyen ha lenne rá lehetőség? Melltartó

Figyelt kérdés
Ha munkahelyen nem lenne “elvárt” a melltartó viselése? Ha nem érne kellemetlen szituáció, beszólás ? Elhanyagolnád egy idő után a melltartó viselését?

2023. szept. 11. 13:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Biztos nem, én szeretem hordani.
2023. szept. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
9%

Nem!

Miért te elhagynád a bugyi/gatya viselését?

Ez kb ugyanaz, fehérnemű, amire higiéniai és etikai szempontból is szükség van.

2023. szept. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk nem elvárt, de nekem kényelmetlen melltartó nélkül. Nem dísznek való fajtát hordok.
2023. szept. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
59%

Az egyik rokonom nemreg halt meg 80 evesen, SOHA eleteben nem hordott melltartot, pedig jo munkaja volt, orvos volt, beutazta a vilagot.


A baratnom pedig - 50 feletti, 3 gyerekkel - szinten nem hord melltartot, nem is hordott soha, epp a multkor voltunk egyutt vasarolni, es mondta, hogy mindig olyan polot vesz aminek van a mell resznel zsebe, pulcsiba meg mindegy.


Senki nem var el semmit, miert kellene masik nezete szerint elned ?

2023. szept. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ma már a második melltartós kérdés amibe bele futok..
2023. szept. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
A saját komfortérzetem miatt akkor is hordanék lakáson kívül. Itthon sokszor nem szoktam, de pl ha jön a postás, csomagot várok, vagy bármi, akkor felkapom a póló alá és úgy nyitok ajtót. Engem nagyon zavar, ha látható, hogy nincs az emberen, pláne ha olyan megnyúlt mint pl nekem is. És nem is a kényelem ami miatt kell, mert nyilván nélküle sokkal kényelmesebb. Maga a tudat, hogy egy ruha sem áll úgy az emberen, ahogy kell.
2023. szept. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%

Én nem hordanék. Nem lóbálóznak melltartó nélkül sem, és nem érnek a hasamig sem.

Egyébként tényleg megszaporodtak a melltartós kérdések :D

2023. szept. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

Én sosem hordok, se iskolába, se munkába.

Egyáltalán nem érdekel ki mit gondol.

2023. szept. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig hordok, otthon is, mert nem érzem jól magam nélküle, nincs az a tartása, amit szeretnék.
2023. szept. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
Én mindig hordok, rosszul érzem magam nélküle
2023. szept. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!