Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pesten milyen ruhában járnak...

Pesten milyen ruhában járnak a nők bulizni?

Figyelt kérdés
ápr. 4. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy létezne "bulizós EGYENRUHA", kérdező.
ápr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Én és a barátnőim olyanban szoktunk menni, amibe színházba is járunk :) Tehát nem ilyen kipakolós.


Sokan hasonlóan öltöznek, aztán ott vannak a kipakolós, extra mini szoknyás/rövidnacis csajok is.

ápr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom nincs egyenruha de köszi. :D csak hát nem akarok se túl se alul öltözni.
ápr. 4. 14:08
 4/11 A kérdező kommentje:
2# ti milyen helyekre jártok szórakozni?
ápr. 4. 14:09
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
KRAFT-ba jártunk sokszor, a többi csak olyan "menjünk, aztán találunk egy helyet" alapon ment. Törzshelyünk külföldön volt, Pesten még nem igazán van
ápr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem hallottam erről a helyről. De ez olyan elitebb hely volt ha jól láttam. :)
ápr. 4. 14:22
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem mindegy, milyen korosztályról és milyen fajta buliról van szó. Úgy lehetne pontosabbat mondani, de még úgy is nagyon-nagyon egyenfüggő.
ápr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
29 vagyok. És ilyen 2000es évekbeli buli lesz.
ápr. 4. 14:33
 9/11 anonim válasza:
100%
Én is megyek egy remember 2000 bulira. Sima felső, egy farmer és egy sima Adidas cipő. Nem is szeretem a "megjelenős" bulikat ahol nem az a lényeg hogy táncolnak, buliznak hanem megmutatják kin milyen ruha van..
ápr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A helyek többségén, ahol megfordultam, elég változatosan öltözködnek az emberek... nem fogsz kilógni onnan max. akkor, ha nagyestélyiben mész. Kivéve, ha vmi nagyon puccos a hely, ahova nem engednek be, ha nem vagy nagyon csinibe vágva, de azokról azért lehet tudni előre.
ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!