Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, szerintetek van olyan...

Lányok, szerintetek van olyan eset, amikor egy lánynak nem kellene olyan ruhákat hordania, amiből kilátszik, a lábuk, hasuk, válluk, karjuk, hátuk, mellkasuk?

Figyelt kérdés

pl ha valaki testesebb, vagy bőrhibák vannak a bőrén, vagy sebhely, szőr, nagyobb anyajegy, stb.

Lányok véleményére lennék kíváncsi, fiúk röfögésére nem annyira.



ápr. 4. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem senki ne akarja megmondani a másik embernek, hogy mit viseljen.

Nem néhány plusz kilótól, szőrtől, anyajegytől dől össze a világ, és legfőképp gusztustalan, ha valaki külsőségek miatt bánt mást, és hogy nők egymás haját tépik ilyen pitiáner dolgokért.

10 éve még általános volt a sztereotípia, miszerint csak a Barbie baba alkatú lányok viselhetnek crop topot és nyitott dolgokat. Baromság, és a tolerancia csírája sem szorult azokba, akik ezt elhiszik. Egy testesebb lányom is mutathat ugyanolyan csinosan.

NEM ezen múlik a szépség, a vonzóság, az igényesség.

Miért higgyetek nekem? Mindkét ligában játszom.

ápr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tök mindegy ki mit visel, de azt soha nem fogom megérteni hogy valaki miért hangsúlyozza direkt azt ami nem szép rajta. Most az ilyen elkerülhető dolgokra gondolok, nem arra hogy akinek pl nincs jó alakja az járjon mindig hosszú nadrágban pulcsival. Nyilván ne. De nekem pl csúnya a köldököm, nem is hordok crop top-ot, pont emiatt. Amúgy szívesen hordanék, de mit mutogassam, nem szép látvány. És valljuk be, egy csomó ilyen dolog van, lehet csinosan öltözni mondjuk túlsúlyosan is, de sokan csakazértis felveszik a leggingst crop top-al. Na ezt nem értem minek. Nem szólom meg, nem háborodok fel rajta, csak nem értem hogy miért azt akarják pàran mindenképp mutogatni ami nem szép. Ahelyett hogy felvennének mondjuk egy csinos midi szoknyát normál hosszúságú felsővel, amiben jól néznének ki.

A szőr, bőrhibák adott dolgok, azok ha látható helyen vannak akkor nem lehet velük mit kezdeni, nyilván ne járjon senki burkában miattuk.

ápr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem válaszolóval értek egyet.
ápr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
100%
2. Jól írja, engem se zavar igazából de vannak dolgok, amiket nem esztétikus kirakni.
ápr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!