Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnya bugyi nélkül! Másnak...

Harisnya bugyi nélkül! Másnak is kényelmesebb így vagy furcsa eset vagyok?

Figyelt kérdés
Sokkal szabadabb, nincs pluszréteg és kényelmesebb így. Nekem a harisnya fehérnemű így természetesen naponta cserélem.

2014. febr. 7. 13:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Fura. Bugyi nélkül a harisnya "bevág" és a térdemig vezetné a teljes normális mennyiségű (egészséges) hüvelyváladékot is.

Bugyival sokkal higiénikusabb, plusz kisebb az esélye, hogy felfázik az ember...stb.

2014. febr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
12%
Én csak nyáron próbáltam, de nem valami praktikus. Télen egyenlő a felfázással.
2014. febr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Te tudod. Én télen még két bugyit is felveszek harisnya alá, vagy egyet alulra és egyet felülre. Legalább így nem csúszik le a harisnya.
2014. febr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Olyat használok amiben van pamut lépésbetét. Az ha van egy kis folyás "felfogja". Nekem nem vág be, pont így kényelmesebb, mert szabadabb vagyok lent. Nyáron nem pácolom magam a bugyi + harisnya rengetegben. Télen pedig nagyon vastag harisnyát veszek fel és így egyáltalán nem fázom.
2014. febr. 7. 15:19
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Régebben volt egy fajta harisnya amit néha felvettem bugyi nélkül, sajnos megszűnt az a fajta, de én el tudom képzelni ezt a variációt.
2014. febr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%
Én nyáron a combfix + legalább térdig, de inkább bokáig érő szoknya kombinációt szeretem bugyi nélkül.
2014. febr. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nyárpn ok bugyi nélkül, de harisnya bugyi néllül kényelmetlen.
2014. febr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
79%
ha nylonharit húzol bugyi nélkül, az sexi..szépen mosolyoghat benne a puncid:)
2014. febr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kényelmesebb így lenni..
2014. febr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagy furcsa eset, mert én is így hordom általában. A pamut betétes kényelmes így, de ami nem pamutos azzal sincs semmi gond (mondjuk nekem nincs semmi bajom). Aki még nem próbálta így, az tutti, hogy elitéli, engem is egy barátnőm vett rá kb 10 éve éa nagyon megszerettem. A felfázásről még annyit, hogy ha az a plusz réteg számítana amit egy tanga takar az már régen rossz!
2014. febr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!