Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tornadressz alá kell bugyi?

Tornadressz alá kell bugyi?

Figyelt kérdés
Jövőhéten lesz az első szertorna edzésem. Nem tudom mit kéne felvenni. Elegé szégyelős tipus vagyok.

ápr. 12. 12:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Kell.
ápr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Én nem szoktam felvenni
ápr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Metionin ***** válasza:
96%
Változó, van ahol az a szokás, hogy nem vesznek fel, pl. egyes tornászok. Én balettozok, itt a lányok mind vesznek fel alá bugyit, a harisnya miatt kell is. Inkább csak ott nem vesznek, ahol nincs a dressz alatt semmi és pamut betétes a dressz. Próbáld ki mindenhogy, aztán meglátod hogy kényelmes vagy hogy az edző mit javasol.
ápr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Én szoktam felvenni alà.
ápr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam,de ahogy látom a többség igen
ápr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, higénikusabb.
ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Én soha nem veszek alá semmit. Nekem így kényelmes. Mondjuk én napi szinten viselem:)
ápr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezz körbe. Nekünk sima tesin kötelező volt levenni.
ápr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
32%
Merre tornaszol? En is elakarok kezdeni 16l
ápr. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen fajta dresszed van, de amilyenek nekem voltak régen, akár a hagyományos iskolai vacak, akár egy minőségibb versenydressz, vagy jobb fajta dressz edzésekre mindegyikben volt alul egy ilyen betét, és nekem többen mondták anno hogy ha olyan van benne akkor nem kell alá bugyi. Meg jobb is mert egyrészt nem lóg ki és azért nyújtózkodásnál ez benne van a pakliban, és versenyeken például szabályzatban is benne van hogy nem lóghat ki. Mi többnyire mind levettük. Amikor megvolt éppen a havink és volt edzés akkor vettünk bugyit például. De nekem a gimis éveim végén amikor még versenyeztem a suli csapatában akkor már száras dresszünk volt versenyre, az alá viszont kellett a bugyi mert nem volt benne bélés sem, és úgy is volt szabva meg varrva hogy bugyi nélkül iszonyat kényelmetlen lett volna, sokkal jobban bevágott volna egyébként. De nem is szerettem azt a dresszt mert nagyon rövid szára volt, mint egy short kb olyan volt, és azért feltudott oldalt gyűrődni és hülyén állt, jobban szerettem a szár nélküli bugyis aljú dresszeket, kényelmesebb is volt spárgázni abba egyébként.


Ha attól félsz hogy átöltözésnél meztelenre kell vetkőznöd emiatt felesleges aggódni, lányok közt leszel úgy is. Ha meg annyira szégyenlős vagy elmész wc-re ott felveszed és ennyi.

ápr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!