Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki még tesi órán tornadresszt...

Aki még tesi órán tornadresszt hord hogyan veszitek fel a többiek előtt az öltözőben? 17/L

Figyelt kérdés
és a bugyit is leveszitek vagy azt alatta hagyjátok

2017. márc. 9. 13:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Én levetem.
2017. márc. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
én nem veszem le a bugyit!Én szivacsos sport melltartót hordok alatta.Mert a fiúkkal tesizünk és nem akarom mutogatni a bimbóm meg stb.
2017. márc. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%
Én leveszem a bugyit. De az uszodai öltözőben is le kell vetkőznöd, nem? Meg ott sem hagyhatod a bugyit magadon a fürdőruha alatt. ;)
2017. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%
Nálatok kötelező a dressz,vagy csak te ebben szeretsz tesizni?
2017. márc. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
98%

Járok szertornára is szóval tesin is dresszben vagyok.

Nem zavar az öltözködés nem vagyok szégyenlős.Bugyit nem veszek alá.

2017. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%

Általánosba volt kötelező a dressz, én nem vettem alá bugyit. Ha első óra volt a tesink akkor már itthon felvettem a dresszt a ruhám alá és a fehérneműt vittem magammal és ott tesi után öltöztem át. Ha utolsó óra volt a tesi, mert volt ilyen is 8. osztályba akkor már nagyon jó idő volt napközben is meglehetett dögleni a melegbe. Akkor volt egy lyukas óra és a wc-be átöltöztem dresszbe és csak egy szoknyát vettem alá hogy mégse úgy mászkáljak órákat a suliba. Gimibe már csak alá öltözetnek hordtam a dresszt de ott volt lehetőségünk és időnk zuhanyozni akkor mindegy volt hogy le-e vetkőzök teljesen vagy nem, mások előtt nem voltam szégyenlős, meg mi lányok alapból kevesebben is voltunk.

Mostanában ha megyek edzőterembe edzeni akkor szoktam menni dresszbe és kis shortban, de ott is mindig szigorúan lezuhanyzok, és amikor edzés előtt átöltözöm akkor is bugyi nélkül hordom a dresszt, nem véletlen van belül "ott" bélés. persze minden használat után átöblítem itthon, és hetente teljes mosást kap. 20/N

2017. márc. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%

A trükk általában, hogy a hosszú top vagy póló addig marad amíg félig bele nem bújtam. Bugyiból csak a tangát viselem el alatta, ízléstelennek tartom ha kilóg.


Nem mondom, hogy tudatosan úgy öltözök az adott napra, hogy jól jöjjön ki, de néha eszembe jut reggel, máskor szerencsém van, vagy nem húzok tornadresszt, ha esetleg problémásnak tartom.


Meg van olyan is, hogy elsőnek érek le az öltözőbe, vagy utolsónak megyek el, akkor nem lát senki. a mellékhelyiség is szóba jöhet, bár azt nem nagyon szeretem. Úgy már én is jártam, hogy utolsó órán csak ráöltöztem. Mondjuk akkor inkább a fáradtság miatt.

2017. márc. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%

Az is jó szerintem ha bemesz a wcbe öltözni és akkor nem kell a többiek előtt . :)

Ha szégyenlős vagy akkor ez jó módszer.

Én ajánlom hogy valami vékony pántos tangák vegyél alá mert azzal csak maximum annak a pántja látszik de mozghatszáz benn akárhogy nem fog a dresszbol semmi kilatszani! :)

Csak arra figyelj hogy aznap ha testek van ilyen vékony pántos tangábán menj suliba és a wcben meg raveszed tornadresszed.

Én pl. egész általános suliban mindig tangát hordtam dresszek alá mert nagyon idegesít ha bármi is átlátszik,én a mindennapi életbe is tangát hordok minden alá .


14/L

2017. márc. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) ti mióta tesiztek tornadresszben?
2017. márc. 19. 10:47
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 éves korom óta.
2017. márc. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!