Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ugyanaz a színű Converse?

Ugyanaz a színű Converse?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Beruháznék egy sötétpiros conversebe. Azonban az eredeti weboldalon a "sötét piros" nevét viselő szín nekem lilásnak tűnik. Lehet hogy itt a fotó a baj, de nem szeretnék úgy rendelni, hogy a színben nem vagyok biztos. Illetve más weboldalakon is néztem, de a méretemben sosincs, vagy több ezerrel drágább mint az eredeti weben.


Szóval szerintetek ez:

[link]

Ugyanaz a szín való életben, mint ez?:

[link]



ápr. 18. 13:16
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

[link]


Sneaknrun-on az első kép az amit akarok, a többi kép az eredeti weboldalról (a lilás beütésű). Ez azt jelenti hogy ugyanaz csak rossz a fény és ezért tűnik lilának?

ápr. 18. 13:46
 2/14 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem igen, ugyanaz.

A 3. linken mind a 3 képen más színűnek tűnik nekem:D

ápr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem csak a fényviszonyok miatt tűnik lilásnak. Múlt héten rendeltem egy cipőt, feketében akartam. A fényképen viszont sötétkéknek látszott, ráadásul a leírásban sem voltam biztos. Megrendeltem, megjött, fekete lett, úgyhogy jól jártam vele.
ápr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Elmész egy boltba, és megnézed. Utána megveszed ott vagy online
ápr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs lehetőségem elmenni személyesen
ápr. 19. 10:17
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Akkor rizikó sajnos. Nem egy ruhadarabom színe volt más a valóságban, mint a monitoron.
ápr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy szerintem is lila. Vegyél pirosat, az biztos piros
ápr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, már kezdek rajta gondolkodni, hogy akkor már vezsem sima pirosat:D
ápr. 19. 19:39
 9/14 A kérdező kommentje:
Veszek*
ápr. 19. 19:39
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem ez olyan bordós színnek tűnik. Ha élénk pirosat akarsz, akkor olyat keress szerintem, ne ezt vedd.
ápr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!