Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felnőtt férfihez melyik cipő...

Felnőtt férfihez melyik cipő passzolna?

Figyelt kérdés

Egytalán egy 32 éves férfihez illik még ezek közül valamelyik cipő?

Ha igen, akkor szerintetek melyik? Nem munkához venné fel, hanem szabadidejében ilyen mászkálós cipőnek.


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]



jan. 30. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Egyik sem, egy felnőtt férfi ne járjon tornacipőben.
jan. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
Ha nagyon fiatal kinézeted van (20-nak nézel ki, nincs arcszőrzet), akkor mindegyik jó. Ha nem nézel ki annyira fiatalnak, de azért fiatalos vagy (25-30-nak nézel ki, nincs arcszőrzet), akkor egyértelműen csak a fekete magasszárút (szigorúan csak hosszú nadrággal ez esetben). Ha nem vagy fiatalos, akkor egyik sem.
jan. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Inkább fiatalos vagyok. Nem nézek ki ennyinek :D

És setleg ez?


[link]

jan. 30. 16:59
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

A 12 éves fiam se venne már fel ilyet. Férfi vagy, öltözködj is úgy.

Inkább vegyél ilyen cipőt, ez illik egy férfihoz:

[link]

jan. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%

#2 vagyok.

Ez utóbbi cipő már valóban felnőttesebb. Ez még akkor is jó, ha nem vagy olyan fiatalos.

Persze ha esetleg nem borotválkozol, akkor továbbra sem javaslom egyiket sem.

jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Ezek a magas cipők szerintem kell illedjen a stílusodhoz, jó stílusod kell legyen. A másik sima alacsony cipőket el tudom képzelni egy unalmas apukán is. A másikhoz jól kell öltözködni.
jan. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik jó. Attól hogy "felnőtt" valaki nem kell makkoscipőben járni a sarki Tescóba is.
jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
1 vagy a 3 tetszik.
jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Az amelyik neki tetszik es kenyelmes. Munkahoz pedig ami elo van irva vagy ajanlva, egyebkent ami tetszik es kenyelmes. Ne vicceljunk mar, hogy 30 felett az legyen valakinek a gondja, hogy milyen cipot illik meg milyet nem.
jan. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
A fekete converse-ek szerintem tök jók, kifejezetten tetszenek lazább, fiatalos 30 körüli pasikon. A fehérek pasin kevésbé tetszenek, de ha szép tisztán tartod az is elmegy.
jan. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!