Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kamu ez a cipő? 👇

Kamu ez a cipő? 👇

Figyelt kérdés
Nemrég (2 hete) vettem egy nike cipőt a grosbasketről, és most elkezdett hátul így feljönni a nike felirat. Tudjatok, így leválik mintha csak ra lett volna ragasztva. És nagyon aggaszt, mert elég drága cipő és nem tudom, hogy mit csináljak. Vissza lehet vinni? Köszi

ápr. 24. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális használat mellett nem mehet tönkre két hét alatt. Vidd vissza.
ápr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Teljeaen normális körülmények között volt használva. Munkába menet volt csak rajtam. Eső érte, de milyen nike cipő kerül 50k-ba, ami nem B irj az esőt? A 10 éves cipőmben is tovább bírja.
ápr. 24. 13:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hamis, lehet hibás. Reklamálni kell, mert ez nem normális.
ápr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tényleg nem az. És a bosszantó dolog, hogy úgy hirdetik magukat, hogy: megbízható, gyors. És nem volt valami gyors a kiszállítás se (2 hét 1 helyett). Szerintem ez volt az utolsó Nike cipőm. :(
ápr. 24. 13:28
 5/8 Lilluci27 válasza:
100%
Vidd vissza
ápr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vidd vissza azonnal. 50k-ért nem lehet baja néhány napos használat után.
ápr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Friss hírek: XY elfelejtette magával hozni a cipő dobozát. Így is van ra esély, hogy visszaveszik? Vagy fölösleges kör lenne?
ápr. 25. 12:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Dobozzal vidd vissza és a számlával.
ápr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!