Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, mit ne viseljen egy...

Fiúk, mit ne viseljen egy lány? És mi az amit igen?

Figyelt kérdés

Pl. ülepes nadrágot úgy hallottam nem igazán kedvelitek.


[link]


[link]


2010. okt. 28. 20:27
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
az alakjához illő ruhákat.nem kell túlspilázni sztem. Egy frankó farmer, egy jó felsővel már jó sztem. az ilyen lógó farmer, hát, ízlések és pofonok, bírom a laza stílust, de az már talán sok.A fél arcot kitakaró szemüveg sem az igazi, de van akinek az is jóláll.
2010. okt. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ocsmányabb, mint a másik! De ha nem visel túl divatos cuccokat, akkor már nagy baj nem lehet.
2010. okt. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A naci olyan mintha besz@rt volna a viselője.A szemcsi is ratyi.
2010. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
45%
Tornacipőt ne, szoknyát igen.
2010. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
49%
Én nem a ruháját nézem. Az úgyis hamar lekerül róla...
2010. okt. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

szerintem sok lánnyal az a baj, hogy nagyon eltúlozza a ruháját, sőt az egész testét béna tetkókkal, meg piercingekkel. Lehet régimódi vagyok meg hogy most ez a trend, de nekem akkor az tetszik ha sima farmer (aminél előny ha feszes), és egy olyan felső ami olyannyira átlagos, hogy még feliratok sincsenek rajta mint egy hírdetőoszlopon. Épp ez teszi különlegessé. Mit kapunk ha így felöltöztetünk egy átlagos lányt? Egy olyan csajt, aki már kinőtte a divatos, csillogós ruhákat, felnőttként öltözik, és ezzel (hidd el) sok fiút lázbahoz. Nem kell hajat festened csak maradj természetes, az a legfontosabb.

18/f

2010. okt. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
78%

Ha meglátok egy az első fotón kinéző lányt, akkor egyszerűen elfog a vágy hogy adjak neki 20 Forintot hogy ha legalább nem tellett neki egy normális nadrágra, ezzel is segítsek rajta. Ugyan ez a véleményem a szakadt gatyákról!

De most komolyan! Még hogy divat a szakadt nadrág! Én egy évig használok egy nadrágot, és a munkám miatt így néz ki! Ezek a srácok meg 20e Forintokat dobnak ki ilyen cuccokért. Tőlem megvehetik akár 1000 Forintért is!

Kész agyrém!


A szemüveg pedig jól tud kinézni egy olyanon akinek oylan az arcberendezése!


19/f

2010. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%

bocsi, offolok, de témába vág!

Szóval fiúk ahhoz mit szóltok, ha a lány konzervatívabban öltözködik? Húszon felül. Értem ez alatt a magassarkút, legtöbbször blúzt, és ha hideg van inkább a kötöttet preferálja. Tudom, hogy nem a ruha a lényeg, de én szeretek így öltözködni, viszont sokszor gondoltam már bele, hogy másoknak ez kicsit túlzás lehet. Még ha nem is izgat :)

2010. okt. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
ülepes nacit nem kedveljük. Nekem a tornacipővel semmi bajom nincs. Szemcsivel se.
2010. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

És ezekről mi a véleményetek?


[link]


[link]


[link]

2010. okt. 28. 20:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!