Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan változtassam a ruhatára...

Hogyan változtassam a ruhatáram színessé?

Figyelt kérdés

Fekete dzsekijeimet meguntam...mindenkinek egyszínű szinte.Nadrág sima farmer vagy fekete...

Már vettem néhány más színűt,meg vannak lila,rószaszín kötött pulcsijaim,sálaim.

Csizmám szürke,cipőm fekete.

VÁLTOZTATNI SZERETNÉK,de hgyan kezdjem aprólékosan?

pl ha Elmegyek a boltba és veszek egy tegyük fel piros cipőt,akkor azt nem tudom mindennel hordani?Hogy kombináljak?Miket vegyek még?


2010. okt. 29. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ha úgy érzed, hogy elszürkült/színtelenedett a ruhatárad, akkor a teljes csere költségessége helyett valóban jó ötlet feldobni néhány színes darabbal.

Ha többnyire fekete ruháid vannak, akkor abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy mindent fel lehet venni feketével.

Én a helyedben pulóvert vennék színeset, olyat, ami tetszik és a Te saját színvilágodhoz passzol. Ha nem akarsz sokat költeni, mehetsz a C&A, Jeans Club, Zara, New Yorker, Charles Vögele üzleteibe. Már egy vagy két pulcsitól beszínesedsz, mégha fekete kabáttal is veszed fel. Ha tudsz szánni többet, akkor valami pasztellesebb kabátot is vehetsz. A cipőt nem feltétlen szükséges cserélned/beújítanod, mert abból színeset választani nehéz.

A pulcsival nem tudsz mellé nyúlni. És mindenkiazt fogja először észrevenni.

Szinte mondhatni két darab jól megválasztott pulóver tökéletesen színes egyéniséget fog varázsolni belőled a meglévő nadrág, cipő, kabát összeállításban is.

Aztán, ha jön a tavasz, akkor blúzokat választhatsz, esetleg akkorra valami színes cipő, miután kialakult, hogy milyen színeket hordasz szívesen.


És ezt a könyvet ajánlom:

[link]

2010. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell feltétlenül a legdrágább ruhákat lecserélni (nadrág, kabát, felső).

Elég az apróságokkal kezdeni, ez is remekül fel fogja dobni az egyszerű ruháidat:

- színes sál/kendő

- színes fülbevaló, hajbavaló

- színes, mintás harisnya, térdzokni

- színes kitűző a kabátodra: [link]

- színes/mintás öv.


Csak ügyesen ;-)

2010. okt. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel alapszínű ruháid vannak, ritka egyszerű. Nehezebb lenne. Ugyanis a feketéhez, szürkéhez minden illik.


a www.looklet.com-on kialakíthatsz magadnak egy új stílust! Próbáld ki!

2010. okt. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!