Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek se csinosan...

Szerintetek se csinosan öltözködök?

Figyelt kérdés
Az osztályban az egyik csaj megszólt engem azért ,mert szerinte nem divatosan öltözködök. Sokak szerint csak irigy rám,mert szebb vagyok nála. Általában,csőfarmerbe vagyok,toppal és egy melegítőfölsőt húzok fel.De divatosakat. Miért szól meg mindenért?Oszttársam a barátom,állítólag arra hajt és rosszaul esik neki,h én kellek neki nem ő. Miért szólhat meg?Olyan érzékeny vok ilyenekre. Pedig én próbáltam vele jóba lenni.
2010. nov. 3. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
képet
2010. nov. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is azt akartam mondani
2010. nov. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az lehet hogy divatosan öltözködsz de a csőfarmer meg a top melegítőfelsővel nem csinos, inkább nőiesebben öltözz na az csinos lesz, néha magassarkú, blúz, harisnya szoknyával...:)
2010. nov. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

tényleg kéne egy kép

amúgy meg ne érdekeljen, nem kell túldramatizálni az öltözködést, felveszel valamit és kész, mások majd elintézik helyetted is a flancos cuccokat

2010. nov. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az a csaj aki megszólt,azon mindig cicanadrág van..én nem akarok ebbe a hidegbe azt húzni mert ígyis könnyen felfázok.Meg ő elég nagy darab,szval inkább neki kéne az alakjához megfelelő ruhát húzni. Akkor csőnadrág+kockás ing az úgy jó?
2010. nov. 3. 15:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Nadrág pulcsival az nem csinos. Nem tudom hány éves vagy, de ha "osztályban" akkor még iskolás, tehát nem gáz, de ettől még nem lesz csinos.
2010. nov. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ja, a csőnaci kockás inggel jó

de amúgy még ezek is elég jók

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

szóval kardigán, sok - sok kardigán

amúgy nekem tetszenek az ilyen plüss pulcsik

[link]

2010. nov. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!