Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez most tényleg divatos vagy...

Ez most tényleg divatos vagy ciki? Nem tudom eldönteni.

Figyelt kérdés

Na szóval, h vannak ezek a fülvédők, ami ilyen szőrös és olyan mint egy nagy fülhallgató..ilyenről beszélek:

[link]

Valahol azt olvasom, h sokak szerint ciki, meg nem áll jól mindenkinek, de sok helyen azt, hogy most nagyon divatba jött meg stb..

Nem tudom eldönteni..Szerintetek?


14/L


2010. nov. 4. 22:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Attól, mert divatos, még lehet ciki.
2010. nov. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
nekem nagyontetszik :'DDD akartam venni csak aztán elfelejtettem xdd
2010. nov. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nekem is nagyon tetszik, csak nem tudom, h majd hordjak-e ilyet:$
2010. nov. 4. 22:24
 4/16 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos:D mondjuk igy suliba menet nem venném fel :/ max igy szánkozni v ha megyek síelni:D
2010. nov. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ahh :$ Nekem is annyira tetszik. Már egy csomó helyen láttam ilyent és szerintem annyira cuki *.*

Csak én nem merném felvenni, például városba :( :S :$ :D

2010. nov. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy, ajándékba kaptam, de a világért se venném fel soha, mert rőzsaszín és szőrös :D El van rejtve a szekrényemben. Amúgy még nem nagyon láttam embereket ilyet hordani, pedig elég sok divatmajom van a környezetemben.
2010. nov. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát sokaknak bejön ez de nincs merszük fölvenni.. nekem volt xP és tudod mi történt? :P

semmi :D csupán volt néhány srác aki unta a fejét és felvette azt a tanácsot adta, hogy tegyek bele fülhallgatót, praktikus volna.. :D

2010. nov. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Csak az a ciki, amit te annak érzel.

Nekem pl. naponta beszólnak amiért egy b*szott nagy fejhallgatóval a nyakamban megyek a folyosón a suliban. Vagy mert kék a cipőm. De én ezt KIRÁLYnak érzem és amikor látják hogy lepattan rólam a véleményük, akkor abbahagyják. Sőt volt aki utána dicsérte is :D

14f

2010. nov. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Már vagy 3éve vettem, akkor még senki sem hordott ilyet, egyszer be is szóltak, de nekem tetszik és még most is hordani fogom.

26/L

2010. nov. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

00:09-es te jófej lehetsz :D

amúgy ha te nem érzed cikinek akkor hord nyugodtan...igaz én nem venném fel nem az a fajta vagyok...de amúgy cukii:)

2010. nov. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!