Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mirt szakad ki az összes...

Mirt szakad ki az összes farmerem?

Figyelt kérdés
Az ülepénél kivékonyodik az anyag és szakad.. egy nadrág maximum 2-3 hónapot bír ki.. elegem van már.. nagyobb a combom, de ennyire rossz a farmer anyaga??
2010. nov. 13. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
hát az is lehet hogy szar a farmer anyaga, de az is hogy ahogy mész, dörzsölődik és kikopik velem is megtortént már :SSSS
2010. nov. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Velem is volt iylen régen 3-4 nadrágommal is! El sem tudtam képzelni mitől mert nem vagyok valami vagy darab és nem dörzyölödött semmihez, aztán észrevettem hgy az ugyan oylan anyagú farmerok szakadnak ki a többinek semmi baja. Azóta nem vettem egy olyan nadrágot sem és a mostani farmerjaim nagyon jól bírják! Szerintem nézd meg miylen anyagból készültek és többet olyan anyagút ne vegyél!
2010. nov. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig kiszakad, legutóbb egy 18 ezer forintos, amit fél éve vettem! Nálam a farmer fogyó eszköz és mindig is a vastag combomnak tudtam be a dolgot!
2010. nov. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sokat jársz biciklivel? Nekem akkor volt ilyen hogy egymás után mentek szét a nadrágjaim amikor szélesebb bicikliülést vettem. Aztán lecseréltem egy vékonyabbra és azóta nem.
2010. nov. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A combod összeér, s súrlódik az anyag. Emiatt kikopik a farmer. Viszont egy jó varrónő úgy meg tudja stoppolni, hogy senki észre sem veszi.


Próbálj tornázni, illetve nem túl szűk farmereket viselni.

Mondjuk azt nehezen hiszem, hogy egy farmer csak 2-3 hónapot bír, legfeljebb csak akkor, ha minden nap ez a farmer van rajtad. S feltételezem, hogy több nadrágod is van.

2010. nov. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kikopnak az ülepénél. :S A jobb anyagúak tényleg jól bírják, de a rosszak (ami még drágább volt mint a többi) azok egyből kopnak...
2010. nov. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

már több helyen próbáltam farmert venni.. kínaiban, nagyobb-mrkásabb üzletekben, de kb. ugyanaz.. most kezdek fogyózni.. remélem csökken a combajaim mérete és akkor tovább bírják a gatyák.. azért megnyugtató, hogy nem egyedül vagyok ebben a helyzetben..

köszi a tanácsokat, válaszokat :))

2010. nov. 14. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!