Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jól értelmezem, tényleg ennyi...

Jól értelmezem, tényleg ennyi lenne?

Figyelt kérdés

Külföldröl szeretnék rendelni (Vans, de azt nem tudom h hol is van pontosan ahonnan küldik, csak h külföldön). Ezt irta a rendelés közben:

Priority Mail - (Delivers in 5-7 business days)

Add $3.00 to Standard Ground charges. In stock items deliver in 5 to 7 business days, depending on destination. Custom items deliver in 3 to 5 weeks.

Nem igazán tudok angolul, Ez a "$3.00" azt jelentené h ennyi a szállítási költség? Kicsit furcsállom mert ez kb 600Ft, ennél még belföldön is több. Megköszönném a választ, de ha vki el is mondaná h pontosan mit jelent ez a szöveg (tudom van szövegfordító is, de nagyon magyartalanul fordít :S ), azt nagyon megköszönném. :)


2010. nov. 13. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, tényleg hatszáz forint körül van a postaköltség, többször rendeltem már külföldről, volt ahol 2 dollár volt csak. megéri :)
2010. nov. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ :)
2010. nov. 13. 18:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem 3 usd, hanem az alaparhoz kepest 3 usd-vel tobb

Tehat pl ha az alapar 100usd akkor a priority mail 103 usd

2010. nov. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!