Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy bir valaki 10 cm-es...

Hogy bir valaki 10 cm-es sarkú cipőben járni?

Figyelt kérdés
Nem fájdul meg a lábuk a nap végére? Mi ennek a titka, ha van? Vagy csak egyszerűen valakinek birja a lába, valakinek meg nem?
2010. nov. 15. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

1. Van aki bírja van aki nem.

2. A divat nem a kényelemről szól, van hogy nekem is megfájdul a lábam, de akkor sem nyavalygom szét a fejem, nyilván előre tudtam hogy ez is előfordulhat.

Ha neked fáj benne a lábad, nem muszáj 10 centiset hordani. Mellesleg én sem szoktam 10centisben mászkálni hétköznaponta, max buliba veszem fel, ott meg észre se veszem általában hogy fáj, ha jó a buli. :)

2010. nov. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha ilyet látok és még menni se bír benne normálisan azt kívánom törné ki a nyakát.
2010. nov. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Általában az bír benne normálisan és sokáig menni, akinek a lába eleve egészséges, tehát nincs lúdtalpa, haránsüllyedése, bütyke stb. Illetve akin nincs túlsúly, annak is könnyebb dolga van.
2010. nov. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Én tudok benne menni, de egy olyan 3-4 óra folyamatos sétálás után már fáj benne a lábam. Viszont ennél magasabbat nem vennék fel, nem is tartom szépnek.

Ja és a zselés talpbetét nagyon sokat segít ám:) Na meg az sem mind1, h tűsarkú-e(azt utálom), vagy teli (az mondjuk csúnya), vagy vastagabb, vagy esetleg vékonyabb kerek/kockás sarkú. Én a kicsit vastagabb sarkúakat szeretem, esetleg a vékonyabb, de nem tűsarkúakat.

2010. nov. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én szinte minden nap nagyon magas sarkú cipőket viselek, 10 centi a minimum!Nem fájdul meg a lábam, de én gyerekkorom óta versenytáncolok, így hamar hozzászoktam a magas sarkú cipőkhöz!Viszont tudni kell viselni!A cipő minősége sem mindegy!A kínais cipőknek iszonyat kiképzésük van!A műbőr sem előnyös,mert nem formálódik a lábadhoz!
2010. nov. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az osztálytársam 15 centis cipőbe mászkál a suliba,de amúgy is egy r.....

14l

2010. nov. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

14 évesen 10+-os cipő? hát az se semmi...sztem 14 évesnek magassarkút sem kéne felvennie, ha igen, max. 5 centiset.

Egyébként egyáltalán nem egészséges ilyen magasat hordani, főleg fiatalon, mert erősen deformálódik tőle a láb, és 30 évesen iszonyatosan fájni fog már, de valószínű korábban is.

2010. nov. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is de ő tudja:D
2010. nov. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
pár óra után nekem is megfájdul pedig nem hordok nagyon magasat :S
2010. nov. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!