Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhadarabok és színek...

Milyen ruhadarabok és színek állnának nekem jól?

Figyelt kérdés

Alacsony,kicsit vállas vagyok(a sok úszástól),kicsi mellel és vékony lábakkal,és nem igazán van derekam!szóval egy kicsit fiús testem van!Az egyetlen formás rajtam viszont a fenekem és azt nem szeretném eldugni!:)

Szemem színe sárgás-zöld,hajam pedig rövid,nagyon világos rézvörös,bőröm színe is nagyon fehér.

milyen ruhadarabokat vehetek fel??

Nagyon érdekelne és előre is köszönöm a válaszokat!!


2010. nov. 17. 21:41
 1/5 anonim válasza:

Szerintem a hajadhoz sárga illik,vagy fehér:)!

Úgy jól kombinálnál azokkal a színekkel :)!

Amúgy szerintem átlagos színekbe öltözködj, próbálj minél jobban kombinálni,érted:)

2010. nov. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Szia


én stylist vagyok, a leírásod alapján szinte biztos, hogy az "ősz típusú" nők közé tartozol. Ha beütöd ezt a google-be, rengeteg infot megtalálhats arról, hogy milyen színeket viselj. Szerencsés vagy, ugyanis ez a típus viszonylag ritkán fordul elő - és arany, téglavörös, barna színek viselésével egyszerűen sugárzó leszel!

A hideg színek nem állnak jól, plusz kerüld a feketét és a fehéret!


Nézd, itt a link a saját típusodhoz: [link]


Az alkatoddal kapcsolatban pedig alma típusúnak tűnsz, azaz a felsőtested erősebb és hízásra hajlamos, míg a lábaid vékonyak és formásak. (Feltételeztem a leírásodból hogy a csípőd keskeny.)

Viselj feszülős, csőszárú nadrágokat, amik kiemelik a formás lábaidat és bővebb szabású, mell alatt elvágott tunikákat párosíts hozzájuk, amik adnak egy kis formát a felsőtestednek!


Ha bármi kérdésed van írj bátran - nekem most hirtelen ezek jutottak eszembe.

2010. nov. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát...nem mondanám h a csípőm keskeny!pont ott van egy kis husi!:):)

viszont nagyon tetszett az,amit írtál!!!köszönöm!!

olvasgattam a linken megadott oldalakat és tényleg jó dolgok vannak ott!!a sminkeléssel is voltak gondjaim,de mostmár az is megoldódott!!:)

tehát a nadrág feszes csőszerű legyen,gondolom ez optikailag is magasít,és a felső meg mell alatt-tól bővülő mellnél meg feszülő!és a vállamnál milyen legyen??(spagettipántos,vagy tarkónál megkötős...)mert ügye vállas vok és nemtom arra milyen felső a jó!

ami nagyon fontos!szeretem a szoknyákat is...szoknyát hordhatok?,ha igen,akkor milyen legyen??(mini,térd...)

2010. nov. 18. 14:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha széles a vállad, akkor kerüld a nyakbakötős topokat, ezek csak még inkább erősítik a vállat és a hátat! A spagettipántos sem jó választás - mivel a vékony pántok szinte "elvesznek" egy izmos háton, így csak még jobban erősítik azt. Ha ragaszkodsz az ujjatlan felsőkhöz, akkor az atléta-szerű szabásúakat viseld!

Kerüld a húzott vállú felsőket, a válltöméseket, és a vállon díszített darabokat!

Szoknyából szinte bármit felvehetsz, ami tetszik - ha hibátlan a feneked és a lábad, nem fogsz tudni mellélőni!

De ne legyen túl rövid, mert az közönséges hatást kelt!

Most fog divatba jönni újra a maxiszoknya, ebből viselhetsz olyan darabokat, amik csak a fenék alól kezdenek bővülni - de ha még idegenkednél ettől a darabtól, akkor nagyon jó választás lenne egy magasabb derekú feszülős darab betűrt felsővel!

2010. nov. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,jó tanácsokat kaptam!!:)
2010. nov. 23. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!