Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináltok a megunt,...

Mit csináltok a megunt, kinőtt ruháitokkal?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 16:26
 1/7 anonim válasza:

Amelyik még jó állapotban van azt egy ismerős lányának szoktam odaadni :)

Ha már nem jó akkor kidobom.

17/L

2010. nov. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha kell rokonomnak akkor odaadom, ha nem akkor eltüzeljük vagy a kutya alá megy.
2010. nov. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

egy részét átvarrom, másik részét odaadom vmi ismerősnek, harmadik részét meg alapítványoknak....

de tény hogy kb 80%át átvarrom és hrodom tovább, nem állunk olyan jól anyagilag hogy szórja mszét a ruhákat.

2010. nov. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szakadtakat kidobom vagy rongynak használom, a meguntakat meg jótékony ruhagyűtő konténerbe visszük.
2010. nov. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
eladtam őket a vásárba vagy a neten;
2010. nov. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eladom Vaterán, vagy a tesómnak adom. Amúgy inkább csak kinőtt/kihízott van nekem, azért mert megunom, nem tudom lecserélni, és nem is akarnám, úgy neveltek, hogy becsüljem meg, ami van. Olyat meg nem is vásárolok, amiről tudom, hogy nem fogom igazán kihasználni.
2010. nov. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kuka.
2010. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!