Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatotok a Corvin-tetőn levő turkálóról? Milyen stílusú ruhák vannak? Vannak nagyobb méretek is?

Figyelt kérdés
Most olvastam róla, hopgy cserealapon működik, azaz ahány cuccot viszel be, annyit hozhatsz. Most költöztem, ctaláltam egy csomó hibátlan, de nekem kicsi, nagy, nem tetsző ruhámat, amit becserélnék. De érdekelnének személyes tapasztalatok, ha valaki járt már ott közületek.
2010. nov. 18. 17:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Nagyobb méret = 44-46-48-as
2010. nov. 18. 17:18
 2/4 anonim ***** válasza:
hát érdemes megnézni egyszer. NEm mondom hogy duskálnak a hudejo ruhákban, de ki lehet fogni hordhatókat, és vicces dolog:))
2010. nov. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi van akkor, ha több ruhát viszek be, mint amennyit találok? Le lehet vásárolni később is?
2010. nov. 18. 17:23
 4/4 anonim ***** válasza:
úgy van hogy bemész, beviszed a ruhákat, és fizetned kell asszem 500 forintot az egészért hoyg cserélhess. ha nem találsz annyit amennyit bevittél adnak egy kártyát, és később bármikor levásárolhatod.
2010. nov. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!