Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek kicserélik a...

Szerintetek kicserélik a kabátot? (ma vettem New Yorkerbe, Europarkba)

Figyelt kérdés
Szóval ma vettem meg. Egy télikabát, pólóval jó volt rám, itthon felvettem egy vastagabb pulcsival és szorít. A nyugta még megvan, viszont az árcédula ami a nyakán volt azt letéptem. Az is meg van csak nem a kabáton. Szerintetek elcserélhetem egy nagyobb méretre?
2010. nov. 18. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a blokk megvan, akkor elvileg igen.
2010. nov. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze.

A blokkal, cimkével és a kabáttal menj vissza az üzletbe és mondd hogy ajándék lett volna de nem jó a méret és kérd a cserét.

Pénzt nem adnak vissza de levásárolhatod.

2010. nov. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Amúgy volt ott nagyobb méret is és egy ugyanolyan kell csak nagyobba. Azért kérdeztem meg, mert volt olyan üzlet ahol nem cserélték vissza, csak mert nem az ő hibájukból történt "probléma".
2010. nov. 18. 19:14
 4/6 anonim ***** válasza:

nyugodtan menj vissza

nekem egyszer volt olyan h kivágtam a nadrágból azt a papírt ami nem pótolható, bele van varrva és kicserélték

mondjuk nagyon sokáig gondolkoztak rajta, nagyon rendesek voltak

amúgy szerintem nem kell hazudni h ajándék meg így úgy..minek feleslegesen..megfogják érteni ígyis

2010. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Általában a New Yorkerben nagyon rugalmasak csere ügyben, nyugodtan vidd vissza.
2010. nov. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Úgy döntöttem megmondom az igazat. Ha nem cserélik ki vissza jövök másik nap mikor mások lesznek és akkor fogok füllenteni. :)
2010. nov. 18. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!