Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok ilyen ruhát? (kép)

Hol találok ilyen ruhát? (kép)

Figyelt kérdés

még a nyáron próbáltam egy kis kínaiban, kb 3000ft volt (2800 pontosan, úgy emlékszem), de nem volt akkor pénzem rá, de nagyon tetszett. nem látott esetleg valaki valami hasonlót??? ahol próbáltam, már következő héten sem volt...:S


[link]


amúgy nektek tetszik??


2010. nov. 19. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó::) Ilyet valóban nem láttam én sem, de hasonlót szinte minden kínaiban. Én viszont a helyedben megvarrnám, vagy megvarratnám, akkor tuti nem jön majd szembe.
2010. nov. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem van egy majdnem ugyan ilyenem, csak a mellrésze más, meg a színe más, Fehér alapon sötétlila virágok, de ugyan ez a minta, meg a hossz. Én két éve vettem Sopronban az Antónióban, ha jól emlékszem akkor volt más színben is, de az már régen volt:(
2010. nov. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!