Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért gáz az usánka?

Miért gáz az usánka?

Figyelt kérdés

Csak azért mert az utóbbi időben nagyon megtetszett ez a fajta sapka. Megpróbáltam beszerezni, de eddig semmi siker. Aztán egy-két véleményt halottam róla, hogy ha majd felveszem fordítsam meg a tükröket, meg hogy ha felveszem az nagyon gáz lesz. Ami a legjobb hogy mindezt a család tagjaimtól. Soha sem voltam az a hatalmas divatgyerek, és eddig nem is nagyon érdekelt más véleménye, mert még az övtáskámat is a derekamon tartom nem pedig a hátamon, ez miatt is szóltak már de nem érdekel. De most ez mégis csak szöget ütött a fejembe, hogy mégis ennyire gáz lenne, hogy ilyen kevés helyen lehet csak beszerezni? Meg ha felveszem utáni fognak miatta? Amugy az interneten találtam párat, de azok kicsikét drágák. Itt van például ez:


[link]


Na ezek közül az a világos zöld tetszett meg nekem, de ezek 8123 FT-ba kerülnek. Eddig nem nagyon kértem ki mások véleményét, ha valamit fel szerettem volna venni, de most hozzátok fordulok ez ügyben, hogy ti mit szólnátok ha látnátok egy 18 éves srácot az utcán, egy ilyen sapkában. És ha gáz lenne akkor miért?


Köszönöm előre is a segítséget.


2010. nov. 21. 18:46
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy megmosolyognám, de különösebben nem érdekelne. Szerintem tvábbra se foglalkozz mások véleményével, ha neked tetszik, hordjad nyugodtan. Ilyan szőrösben amúgy van a H&Mben is.
2010. nov. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
82%
nekem egy nagyon nagyon nagyon szőrös példányt sikerült beszereznem, utcára nem hiszem, hogy fel merem venni, esetleg akkor, ha majd több emberen is látok, de megtetszett :D amúgy csomó helyen árulnak... c&a, new yorker, h&m, ahogy előttem írták, szerintem ne zöldet vegyél, hanem mondjuk feketét. :P
2010. nov. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem nem gáz. Inkább vicces. Tuti megmosolyognám.

Egyébként nem azért nem lehet kapni, mert gáz, hanem mert nincsen rá kereslet. Ezen az éghajlaton, ilyen időjárás mellet nem ez a megfelelő sapka. Alápállik a fejed.

2010. nov. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Sztem cuki az usánka/füles sapka :).
2010. nov. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
6%
Kiröhögnélek..
2010. nov. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az hogy mosolyogtok rajta az számomra nem sértő, sőt még vissza is mosolyognék. Az, hogy valaki kiröhög az rosszul esne egy kicsit. De 5-ből egy valaki írta ezt, és ez annyira nem rossz arány, mert rosszabbra számítottam. Még írjatok :D
2010. nov. 21. 19:34
 7/36 anonim ***** válasza:
20%
Én szakadnék :P
2010. nov. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Én gondolkodom rajta... :D És majd én röhögök azokon, akik dideregnek, meg panaszkodnak, hogy hullik a hajuk... :D

Amúgy ahány üzletben látom, wez lesz az idei divat. Most még mondjuk nem venném fel, tényleg csak a téli zimankóban, de szerintem aranyos. Akinek meg nem tetszik, hát ez van, nekem meg ő nem, és?

2010. nov. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon nagyon tetszik az usánka!! :) A jövőhéten biztosan veszek egyet krémszínűt. Tényleg lehet kapni a new yorkerben meg a h&m-ben is?? :O :D
2010. dec. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
egy krémszínűt*
2010. dec. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!