Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért gáz az usánka?

Miért gáz az usánka?

Figyelt kérdés

Csak azért mert az utóbbi időben nagyon megtetszett ez a fajta sapka. Megpróbáltam beszerezni, de eddig semmi siker. Aztán egy-két véleményt halottam róla, hogy ha majd felveszem fordítsam meg a tükröket, meg hogy ha felveszem az nagyon gáz lesz. Ami a legjobb hogy mindezt a család tagjaimtól. Soha sem voltam az a hatalmas divatgyerek, és eddig nem is nagyon érdekelt más véleménye, mert még az övtáskámat is a derekamon tartom nem pedig a hátamon, ez miatt is szóltak már de nem érdekel. De most ez mégis csak szöget ütött a fejembe, hogy mégis ennyire gáz lenne, hogy ilyen kevés helyen lehet csak beszerezni? Meg ha felveszem utáni fognak miatta? Amugy az interneten találtam párat, de azok kicsikét drágák. Itt van például ez:


[link]


Na ezek közül az a világos zöld tetszett meg nekem, de ezek 8123 FT-ba kerülnek. Eddig nem nagyon kértem ki mások véleményét, ha valamit fel szerettem volna venni, de most hozzátok fordulok ez ügyben, hogy ti mit szólnátok ha látnátok egy 18 éves srácot az utcán, egy ilyen sapkában. És ha gáz lenne akkor miért?


Köszönöm előre is a segítséget.


2010. nov. 21. 18:46
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Nekem is katonai volt, de sajnos azt hagytam el. A mostani BV-s és rohadt meleg, még ilyen hidegben is lefő az agyamxD
2012. febr. 1. 21:23
 32/36 anonim válasza:
100%

Cső!Én ha meglátnálak egy usankában,1000%-ig biztos,hogy qurva nagyot röhögnék,mert rajtam is az lenne.

Tavasztól őszig baseball sapka,de amint megcsípi a fülcimpámat a hideg azonnal felveszem az usankám.

Az enyém eredeti ruszki rendőrségi ,nem fő bele a fejem,viszont amióta ezt hordom (4 éve )rájöttem ,hogy tévedés volt azt hinnem,hogy kifognak röhögni,és hogy van olyan hideg ami leküzdhetetlen.-mivel az ember a fején keresztül a megtermelt hő 70 %-át is el tudja veszíteni-

Az usanka megvéd bármekkora hidegtől,és aki kiröhög emiatt,azon egy hét múlva én fogok röhögni,amikor otthon fekszik 40 fokos lázzal,és homloküreg-gyulladással.

Tapasztalatból mondom ha megteheted vegyél,nem fogod megbánni.

2012. febr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:
egyáltalán nem gáz. (sztem inkább az hogy megfagy valaki a hidegben.) nekem is van és még mondták is hogy jól áll meg hogy cuki meg minden. sok helyen lehet kapni am, én konkrét az Alle-ban a h&m-ben vettem és nem is vészes az ára (van 2500-as meg 4000-es)
2012. dec. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 Sarkadi Pál válasza:
Nekem is van egy kötött fekete usankám és szerintem egyáltalán nem gáz. Mondjuk egyszer-kétszer kirögnek, de nem gáz szerintem.
2013. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
a vörös csillag nélkül elég tré, de legalább melegít
2016. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Én meg pont most gondolkozom, hogy veszek egyet. Illetve rendelek neten Moszkvából, Oroszországból. Kép lejjebb. [Mondjuk a vörös csillagot levenném róla, mert még megbüntetnek tiltott önknyuralmi jelkép viseléséért! :D ]

[link]


Én amiatt gondolkodtam el azon, hogy vegyek-e egyáltalán, mert milyen kabáttal vegyem fel? Mert a mostani kabáttal nem lenne 1 stílus és azért néznének furán.

2016. dec. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!