Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért gáz az usánka?

Miért gáz az usánka?

Figyelt kérdés

Csak azért mert az utóbbi időben nagyon megtetszett ez a fajta sapka. Megpróbáltam beszerezni, de eddig semmi siker. Aztán egy-két véleményt halottam róla, hogy ha majd felveszem fordítsam meg a tükröket, meg hogy ha felveszem az nagyon gáz lesz. Ami a legjobb hogy mindezt a család tagjaimtól. Soha sem voltam az a hatalmas divatgyerek, és eddig nem is nagyon érdekelt más véleménye, mert még az övtáskámat is a derekamon tartom nem pedig a hátamon, ez miatt is szóltak már de nem érdekel. De most ez mégis csak szöget ütött a fejembe, hogy mégis ennyire gáz lenne, hogy ilyen kevés helyen lehet csak beszerezni? Meg ha felveszem utáni fognak miatta? Amugy az interneten találtam párat, de azok kicsikét drágák. Itt van például ez:


[link]


Na ezek közül az a világos zöld tetszett meg nekem, de ezek 8123 FT-ba kerülnek. Eddig nem nagyon kértem ki mások véleményét, ha valamit fel szerettem volna venni, de most hozzátok fordulok ez ügyben, hogy ti mit szólnátok ha látnátok egy 18 éves srácot az utcán, egy ilyen sapkában. És ha gáz lenne akkor miért?


Köszönöm előre is a segítséget.


2010. nov. 21. 18:46
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:
szerintem nem gáz az usánka nekem is van és még mondták is hogy de jó neked van usánkád mondjuk én nem szoktam összecsatolni.
2011. szept. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim válasza:
nem kell egy terepmintás ? totál új, egyszer volt használva. 3 ezerért ?! :) válaszolj!
2011. nov. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
köszi, de már megvan az új!
2011. nov. 18. 16:55
 24/36 segítőmen válasza:
Mindenki usankában fog járni, éljen! Nemzetközivé lesz holnapra a világ. Azt vettem észre hogy a ruszki dolgok egyre menőbbek, amolyan retro-láz. Az a távoli világ magával ragadja az embereket. Nekem is tetszik, és venni akarok egyet, a Tescoban akciósan 2500 volt tán, de láttan NewYorkerben, és C&A ban is.
2011. nov. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Pedig én pont azért kezdtem el hordani tavaly, mert akkor még szinte senkin se volt, és megtetszett a South Parkból. Mondjuk most se látni sok emberen...
2011. nov. 22. 22:27
 26/36 anonim válasza:
Nemtudom kinek miért nem tetszik, szerintem iszonyat vagány:D Nekemis van és hordom is, rám mosolyognak, de eddig senkisem mondta h nehordjam.. szerintem nagyon bulis:D
2011. nov. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
tegnap a HÉV megállóban egy csaj csak úgy random megkérdezi, hogy honnan vettem a sapkát :D erre mondom, hogy valahol Pesten. Erre elkezdi, hogy nagyon zorall :DDD
2011. nov. 26. 00:29
 28/36 anonim válasza:
100%
Nekemis van és én imádom olyan jó meleg, am meg idén ez a sapka a divatos!! Aranyos is, fiúk, lányok egyaránt hordják. Én imádom, 3 is van, 1 krémszinű, egy szürke és egy fekete :))
2011. dec. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Az jó, legalább van tartalékod :) én viszont megint pórul jártam. Ki kellett mosni, erre összement egy kicsit... most tágíthatom ki újra :D
2011. dec. 27. 12:43
 30/36 anonim válasza:
Én is hordom Usanka-t :D Főleg most hogy ilyen hideg van. Nekem Katonai usanka-m van. Nekem tetszik, más véleménye meg nem érdekel!
2012. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!