Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van ennyi önbizalom...

Miért van ennyi önbizalom hiányos lány manapság?

Figyelt kérdés
Tipikus sablon szövegek: " szép vagyok, milyen a tökéletes alak", haj, smink, ruha főleg a ruha, ez a nagy divat?! Hol vannak azok a lányok akik tudják mik az erősségeik és nem kell minden embertől megkérdezni milyen vagyok? Miért nem tudjátok magatokat elfogadni? Miért utáljátok magatokat ennyire? és miért akartok másoknak ennyire megfelelni? Akkor saját magatoknak tökmindegy, hogy néztek ki, csak mások dicsérjenek agyba-főbe? F/25
2010. nov. 25. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
A média miatt. Elömleszt a rengeteg anorexiás divatbábú.
2010. nov. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a média. Azt hiszik, hogy ha nem néznek ki tökéletesen, nem 45 kilósak, akkor már ők nem is számíthatnak jó nőnek. Bár az önbizalom még sokmindentől függ, családi háttértől, tapasztalatoktól, sikerélményektől, meg a környezet visszajelzéseitől. Nyílván mindenki szeretne tetszeni a férfiaknak.
2010. nov. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy olyan világban élünk, ahol a külső vezető szerepet kapott. Mindenki gyönyörű akar lenni. A pasik és ma már a munkaadók is elvárják, hogy egy nőnek legyen szép arca és vékony alakja narancsbőr nélkül, legyen okos, talpraesett. Valljuk be ennek elég nehéz megfelelni..
2010. nov. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én az általános iskola miatt vagyok önbizalom hiányos. Nem volt édesanyám, apám alkoholista. Semmit nem tudtam az életről, 14 éves koromig mamák öltöztetett (mármint ki rakta mit kell fölvennem), és 60 évesen nem nagyon követte a divatot, de még a jó ízlésességet sem. Így az osztálytársaim kinevettek, csúfoltak, bántottak, de még az osztályfőnököm is. Akkor azt hittem ők a normálisak, én vagyok a buta. De ma már rájöttem, hogy az osztályfőnöknek inkább megvédenie kellett volna. Volt olyan, hogy a nadrágomat húzták le rólam, 13 évesen. A 10 év alatt sokat változtam, de ez a jó pár éves emlék örökre megmarad.
2010. nov. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én tudom magamról, hogy előnytelen alkatom és csúnya arcom van, és nem kérem, hogy bizonygassák az ellenkezőjét. Éppen ezért nincs még itt tőlem olyan kérdés, hogy szép vagyok-e. Tudom, hogy nem. De ez van, igyekszem ruhákkal elrejteni magam. Magamnak akarok megfelelni, csak ahhoz egy másik test kéne :D:D Na mindegy. Leirtam a véleményem. :X
2010. nov. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó csak így tovább:) örülök hogy így látod a világot:)
2010. nov. 26. 16:33
 7/8 A kérdező kommentje:
08:39 nagyon sajnálom,hogy ilyet tettek veled,és a családi hátteredet! én is tudnék mesélni,és szerintem majdnem mindenki!De tényleg nagyon sajnálom ami veled történt!:(
2010. nov. 26. 16:34
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia kedves kérdező :) Ez nagyon igaz kérdés..

Én teljesen elfogadom magam, nem érdekel mások véleménye, és olyan ruhákat hordok, amik nekem tetszenek. Nem érdekel ki mit gondol rólam. :)

Én megértem azokat akik nem fogadják el magukat. Én is voltam anorexiás, és tudom mien érzés csúnyácskának érezni magam. Először azért voltak undokok velem, mert nem voltam egy vékony alkat (68kg-170cm) Mikor lefogytam akkor pedig gebéztek (47kg) Most 57 kg vagyok.

Rájöttem, hogy sehogy sem fognak tökéletesnek látni. Most már nem érdekel mások mit mondanak-gondolnak rólam. Egészség a legfontosabb, és az hogy jól érezzzem magam.

hiszen:

______ ˝Ép testben ép lélek lakozik˝____

És ennek mindenképpen a média az oka, és a beképzel ˝tökéletes˝ cicababák, akik mindenkit lenéznek, és ettől más nem érzi jól magat, az ő egója viszont egyre nagyobb!

Szóval csajok, ne adjatok mások véleményére.


L|14

2010. nov. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!